Presunúť na hlavný obsah

Romantická aj akčná kino premiéra: Vyberte sa s kamarátkami na tieto premiéry a zažijete dokonalú babskú jazdu

Zábava

Do kín dorazili ďalšie očakávané snímky, ktoré si dokonalo užijete práve so svojimi kamarátkami. Vybrať si môžete akčnú zábavu ale aj hollywoodsku romantiku.

Anjeli sú späť!

Pamätáti si na kultový film Charlieho anjeli v hlavných úlohách s Drew Barrymore, Cameron Diaz a Lucy Liu? No ak ste patrili k fanúšikom tohto filmu, máme pre vás výbornú správku. Charliho anjeli sa opäť vracajú na plátna kín. Vo vynovenej verzii sa tentokrát v úlohe agentiek predstavujú Kristen Stewart, Ella Balinks a Naomi Scott. Réžie a jednej z úloh sa ujala známa komediálna herečka Elizabeth Banks a podľa fotiek či ukážok z filmu je jasné, že tentokrát to bude akčná jazda plná stylingových kúskov. A to je noazaj dobrý dôvod, prečo si vybrať na babskú jazdu práve tento film.

Prečítajte si: Talentovaná návrhárka, ktorá stojí za zrodom najštýlovejšej Češky: Nestojíme o followerov, klienti sú dôležitejší

Predvianočná romantika

O pár dní dorazí do kín aj ďalšia očakávaná snímka, v hlavnej úlohe s hviezdou série Hry o tróny Emilia Clarke. Film Last Christmas je tiež plný hudba Georga Michaela, takže rozhodne pôjde o nezameniteľný zážitok. A čo je je ho pointou? "Nejde o povrchnú romantickú komédiu, ale o chytrý film s vážnymi podtónmi a silnými emóciami. Pôvodne som vianočnú romantiku vôbec nakrúcať nechcel, tento nápad sa však nedal odmietnuť," hovorí režisér Paul Feig. (zdroj: cine-max.sk). Tak čo, skúsite aj toto?

Neprehliadnite: Narodili ste sa v rovnakom znamení ako väčšina miliardárov? Ak áno, úspech vás zrejme neminie

Aké filmy máte najradšej?

spolu hlasovalo 97 ľudí

akčné
26

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus