Presunúť na hlavný obsah

Ak muž nie je riešenie, ale problém: Začala som si s mojím švagrom a dodnes to nedokážem ukončiť

Sex a vzťahy

Nevera zasiahne človeka vždy. A o to viac, ak sa stane medzi tými najbližšími. Vtedy mení životy všetkých zúčastnených. Od základov.

Môj muž bol miláčikom všetkých

Diana bola vydatá presne tri roky. Bola to čistá láska. Aspoň zo strany jej polovičky  určite. Ona mala od začiatku tak trochu pochybnosti, či je to ten pravý aj napriek tomu, že Dušana ľúbila. ”Bol to prvý muž v mojom živote, s ktorým som mala vážny vzťah. A hneď svadba. Jasné, že som si nebola úplne istá. No všetci okolo mňa mi tvrdili, že je ten pravý. Dušan bol totiž prototypom gentlemana, ktorý zároveň prejavoval empatiu voči každému. Ak niekto potreboval podať pomocnú ruku, bol vždy k dispozícii. Naozaj ho všetci zbožňovali." 

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

"Jeho brat bol presným opakom. Boli ako oheň a voda. Išlo o rebela, ktorý striedal jednu známosť za druhou, nikdy nemal stabilnú prácu a miloval dobrodružstvá. Aj napriek tomu, o ňom Dušan vždy hovoril veľmi pekne. Pri každej príležitosti sa ho zastával a dokonca obhajoval aj jeho životný štýl. Ja sama som nikdy Tea príliš nemusela. Áno bol mimoriadne príťažlivý, ale nechápala som ako môže takto fungovať. Aj napriek tomu sa medzi nami na jednej oslave stalo niečo, čo by mi ani vo sne nenapadlo.”

Moment, ktorý zmenil naše životy od základov

”Bola to oslava 60 - tky mojej svokry. Stretli sme sa tam úplne celá rodina. Len Dušan neprišiel. Ráno ho chytila viróza a nevládal ani len vstať z postele. Dohodli sme, že zostane doma. Išla som sama a garde mi na mieste robil Dušanov brat. Musím uznať, že s Teom som sa od začiatku dobre bavila. Bol rodený zabávač. V ten večer sme vypili oveľa viac ako som plánovala. Okolo polnoci som začala s Teom flirtovať. Netuším prečo sa to stalo, no on mi to opätoval. To čo sa dialo potom, asi netreba ani veľmi rozvádzať. Áno, vyspala som sa so svojim švagrom. A musím priznať, že sa mi to páčilo. No medzi nami sa to neskončilo jednou nocou."

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

"Od toho momentu ubehlo šesť mesiacov a ja to nedokážem ukončiť. Dvakrát do týždňa sa stretávame tajne a milujeme sa. Vždy ide len o sex a potom sa každý vyberie svojou cestou. Viem, je to hrozné, no netuším, čo s tým mám urobiť. Je mi jasné, že pred manželom to dlho neutajím a neviem ako na celú situáciu zareaguje. Som totiž v piatom týždni tehotenstva a to, kto je otec je naozaj otázne…"

Dokázali by ste odpustiť neveru najbližšiemu človeku, ak by Vám skutočne ublížil?

spolu hlasovalo 834 ľudí

Áno
96
Nie
738

- Najčítanejšie -