Presunúť na hlavný obsah

Štýlové česko-slovenské dvojice, ktoré dokazujú, že vek je len číslo: Nemusíte mať dvadsať, aby ste boli za módnu ikonu

Slovenské celebrity

Niektorí z nich nemajú už dávno 20 rokov, no napriek tomu patria medzi jedny z najštýlovejších dvojíc nášho šoubiznis.

Dominika Cibulková a Michal Navara

Jednoznačne jedna z najštýlovejších dvojíc je práve táto. Dominika Cibulková s manželom Martinom sú na každej akcii tip-top zladení. Nie je to však nič prekvapivé, keďže známa športovkyňa, ktorá sa len pred pár dňami rozlúčila s profesionálnou kariérou, je veľkou milovníčkou módy a často využíva služby osobného stylistu, ktorým značne nepohrdne ani jej manžel.

Prečítajte si: Najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková sa lúči s kariérou: Dojatá Dara Rolins, Zuzana Šebová a ďalšie osobnosti

Leoš Mareš a Monika Marešová

Ak by sme mali vyberať najštýlovejšiu českú dvojicu, bola by to práve táto. Leoš Mareš so svoju manželkou Monikou sú ozdobou každej jednej spoločenskej akcie. Vynikajúci vkus a cit pre módu majú vypestovaní obaja, a tak je pre nich doslova veľmi jednoduché pôsobiť zakaždým štýlovo.

 Mohlo by vás zaujímať: Slovenky a Češky s najsexi vypracovaným bruškom: Vďaka týmto pohybovým aktivitám sa ním môžu pýšiť

Daniela Peštová a Paľo Habera

Daniela Peštová s Paľom Haberom sú dôkazom toho, že na to, aby ste boli štýloví, vôbec nemusíte byť 20-tnici. Ide to aj po štyridsiatke. Známa topmodelka a spevák spôsobujú rozruch kdekoľvek sa objavia. A právom.

Neprehliadnite: Daniela Peštová: Bola som rada, že môžem vycestovať z Československa, nepotrebovala som byť v klube vyvolených

Jasmina Alagič a Patrik "Rytmus" Vrbovský

Ďalší maželský pár v zložení Jasmina Alagič a Rytmus, ktorý pôsobia vždy zohrane a aj čo sa týka ich stylingov. Obaja majú k móde blízko a keďže sa v nej pohybujú, podpísalo sa to i pod ich vkusom.

Martin Valihora a Natália Germani

Dvojica, ktorá sa nedávno po prvýkrát ukázala na verejnosti po prevalení tehotenstva herečky Natátlie Germani, sa hneď zapísali do zoznamu štýlových. Martin Valihora má síce po 40-tke, ale jeho styling je vždy vychytaní tip-top. A nezaostáva za ním ani tehotná, o niečo mladšia priateľka Natália Germani.

Ktorá dvojica je podľa vás najštýlovejšia?

spolu hlasovalo 1810 ľudí

- Najčítanejšie -