Presunúť na hlavný obsah

Otvorená spoveď mužov: Koľko expartnerov sú ochotní tolerovať žene, ktorú sa rozhodnú napokon si vziať?

Partnerské vzťahy

Téma bývalých lások je zväčša vo vzťahu celkom tenký ľad. Čo však ak ste mali tých "ex" akosi viac? Viete aké číslo sú ochotní tolerovať muži, ktorí to skutočne myslia vážne a rozmýšľajú aj nad svadbou? My sme sa to opýtali priamo ich.

Vzťahy sú vec komplikovaná, to vieme všetky. A ešte o niečo zložitejšie sú, ak sa začne skloňovať slovo manželstvo. A aj keď sa zdá, že v prvom rade my ženy skôr riešime, koho mal náš drahý pred nami a všetko s tým súvisiace analyzujeme, verte, že v tomto nezaostávajú ani naši milovaní muži. To kto, ako dlho a prečo vstúpil do vášho života, je pre nich rovnako podstatné ako číslo, ktoré predstavuje počet našich bývalých lások. Viete, čo sú ochotní tolerovať žene, ktorú sa napokon rozhodnú vziať si? A skutočne znamená veľký počet našich "ex" pre chlapov problém?

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Toto si myslia muži

”Aktuálne mám po svojom boku ženu, ktorú som pred mesiacom požiadal o ruku, chodíme spolu síce len rok, no výborne si rozumieme. A vieme o sebe všetko. Čo sa týka jej "ex", nemala predo mnou vôbec tajnosti. Na túto tému sme sa veľmi otvorene bavili. Predo mnou mala dva vážne vzťahy a dve známosti na jednu noc. Priznám sa, že samotné číslo som neriešil. Ani chlapov, čo boli v jej živote dlhšie. Skôr ma zaujímali tí, s ktorými strávila len večer. Ale samotnú úlohu vrámci toho, či by som si ju bol ochotný vziať alebo nie, to nezohrávalo,” hovorí 35 ročný podnikateľ Ivan.

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

"Keď sa dám so ženou dokopy a očakávam od toho viac ako len sex na jednu noc, jasné, že je pre mňa podstatné to, koho mala predo mnou. A prirodzene ma zaujíma aj počet. Kým je to do päť, som ochotný to tolerovať. Ja sám som nemal viac partneriek, takže väčšie číslo by pre mňa naozaj bolo problém. No ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy a možno ak takú babu stretnem a zamilujem sa, nebudem to nakoniec riešiť. Len to je teraz ťažko povedať," prezradil 30 ročný fotograf Emil.

”Ja osobne sa o to, koho mala predo mnou nezaujímam. Nikdy sa na to nepýtam, len to isté očakávam aj ja. Nepotrebujem, aby ma niekto súdil a nemienim to robiť sám. Nevidím zmysel riešiť minulosť, keď je už za nami. Dokonca ani v prípade, že s dotyčnou plánujem niečo viac. Som dva roky ženatý a svojej manželky som sa na to nikdy nespýtal. Ani ona mňa a myslím si, že vzťah máme skvelý,” uzatvára 38 ročný Róbert.

Je pre Vás dôležité to, koľko "ex" partnerov mala Vaša polovička?

spolu hlasovalo 780 ľudí

Áno
374
Nie
406

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus