Presunúť na hlavný obsah

Tieto 3 znamenia čakajú koncom roka zásadné zmeny: Pribudne vám do rodiny prírastok alebo dáte zbohom vzťahu?

Partnerské vzťahy

Pokiaľ ste sa narodili v jednom z týchto troch znamení, máme pre vás celkom dobrú správu. Vo vašom živote sa udejú zásadné zmeny a posunú vás k veciam, ktoré budú pre vás skutočne kľúčové. Tak čo, týka sa to aj vás?

Čaká ich obdobie plné zmien a dobrodružstiev. V oblasti lásky sa im bude mimoriadne dariť a čakajú ich skutočne pozitívne zmeny. Presne taký je december pre niektoré znamenia. Viete, v koho živote sa udejú zásadné zmeny? My áno. 

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Strelec

Práve v decembri Strelci spoznajú veľké množstvo ľudí. Vytvoria si mimoriadne silné a pevné priateľstvá, spoznajú zaujímavých ľudí a práve medzi nimi bude aj ich budúci partner. Keď sa stretnú, zažijú presne ten pocit, kedy si poviete, že je to ten pravý. Všetko vo vzťahu s touto osobou naberie veľlmi rýchly spád. Dokonca po pár týždňoch budete skloňovať aj tak dôležitý krok, akým sú zásnuby. Nuž, tak to zrejme vyzerá, keď človek stretne životnú lásku. Navyše, ak ste dlho túžili po prírastku do rodiny, práve teraz aj toto bude realitou. 

Ryby

Ryby koncom roka veľmi pozitívne prekvapia hviezdy. Hoci doteraz boli single alebo sa nachádzali v nefungujúcom vzťahu, to všetko sa odrazu zásadne zmení. Motýle v bruchu, ružové okuliare a všetko to, čo k zaľúbenosti jednoducho prirodzene patrí, sa stane realitou. Navyše sa vám začne mimoriadne dariť aj v pracovnej oblasti. Buď vás čaká povýšnie, zvýšenie platu alebo cesta do zahraničia. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Panna

Panny budú mať tiež mimoriadne úspešné obdobie. Všetko pôjde presne podľa ich predstáv a do čohokoľvek sa pustia, bude to úspešné. Dostane sa im aj uznania, po ktorom tak veľmi túžili. Čo sa týka osobného života, tých čo sú vo vzťahu kratšie, čaká zmena v podobe spoločného bývania, tí v dlhodobých zväzkoch, sa môžu tešiť na svadbu alebo im pribudene nový člen do rodiny. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 1392 ľudí

Strelec
378
Ryba
419
Panna
595

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus