Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie cukrárne, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť: Na týchto miestach to za malý, sladký hriech určite stojí

Lifestyle

Aj vy patríte medzi milovníčky sladkého, no chcete si udržať svoju figúru? Tak v prípade, že občas zhrešíte, mali by ste to robiť na miestach, kde to naozaj stojí za to. Cukrovinky, koláče a sladkosti sú v týchto cukrárňan naozaj výnimočné. A navyše, všetky vyzrajú štýlovo.

Le Miam

Nádherná cukráreň, či skôr francúzska patisserie Le Miam, si nás získala na prvý pohľad. Nachádza sa v hlavnom meste a verte, že lepšie croissanty nenájdete široko ďaleko. Toto miesto rozvoniava po sladkom drievku, vanilke, škorici a francúzskou eleganciou vás určite dostane. Monopriestor, kde hranicu medzi kaviarenskou časťou a výrobňou tvorí len vitrína plná farebných sladkostí, očarí snáď každého. Nielenže si pochutíte, ale výrobu vašej sladkej delikatesy môžete sledovať v priamom prenose. A to sa počíta, no nie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @unicornlel___,

Vyskúšajte tiež: Kritická partia každej ženy: Takto elegantne sa môžete zbaviť visiacej koži na rukách aj vy

U Guľky

Toto je malá cukrárska výroba v centre Bratislavy, kde pečú naozaj s láskou a ide im to skvele. Ak patríte medzi milovníčky klasických, pravých krémešov, veterníkov a poctivých koláčov, tu ste na správnej adrese. A kávu majú tiež perfektnú. Ak ráno stíhate, skúste aj ich domáce raňajky. Pokiaľ sa chcete vrátiť do čias detstva, odporúčame domácu vianočku s kakaom. 

Cukráreň u Elišky

Túto úžasnú cukrárničku s idylickou atmosférou nájdete v Starom Smokovci. Ak teda plánujete v zime nejaký výlet do Tatier, toto miesto rozhodne neobíďte. Vaše chuťové poháriky si prídu na svoje na dokonalých zákuskoch a hneď ako vstúpite, vás opantá dokonalá vôňa kávy. Cukráreň u Elišky je naozaj čarovné miesto a ak cestujete s deťmi, nepochybne oceníte aj detský kútik. Za nás skvelé.

Pozrite si: VIDEO: Prečo cvičiť s kettlebellom a spáliť tak najviac tuku: Tréningový plán pre začiatočníkov

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus