Presunúť na hlavný obsah

Móda z British Fashion Awards: Julia Roberts zatienila všetkých, speváčka Rita Ora v najhoršom stylingu kariéry

Zahraničné celebrity

Známe hviezdy sa opäť nahodili do gala, aby zažiarili na nedávnej akcii British Fashion Awards. Kto uspel a kto pohorel?

Alexa Chung

Jedna z najznámejších módnych osobností, Alexa Chung, je veľkom milovníčkou klasiky a nadčasovosti. A to môžeme vidieť pri každom jednom jej stylingu. Inak tomu nebolo ani tentokrát. Čierno-biela kombinácia, strih kopírujúci jej štíhlu postavu sú zbrane, s ktorými Alexa vždy boduje. 

Rosie H. Whiteley

Bodovala aj topmodelka Rosie Huntington-Whiteley. Medzi jej obľúbené farby patria tie metalické pre celkom jasný dôvod - nikomu totiž nesvedčia viac, ako práve jej. Dlhonohá modelka presne vie, čo si má obliecť, aby bola stredobodom pozornosti. 

Prečítajte si: Ikonický pár 90-tych rokov Johnny Depp a Kate Moss: Viete, čo povedal jeden na adresu druhého po rozchode?

Julia Roberts

Herečka Julia Roberts bola jednoznačne najpôvabnejšiou dámou večera. A postačili jej k tomu pomerne jednoduché šaty a jej povestný úsmev. Ako to len robí, že i medzi o polovicu mladšími modelkami vždy vyniká...?

Rihanna

A vynikala aj Rihanna, ktorá na večer zvolila look v "baby blue" odtieni. Pôsobila veľmi sviežo, i keď musíme dodať, že spevácku hviezdu sme mohli vidieť už aj v lepších stylingoch. Tento bol pomerne nudný. 

Mohlo by vás zaujímať: Julia Roberts a Richard Gere: Prečo sa nikdy nedali dokopy ako pár a ako vyzerajú po rokoch ich rodiny?

Emilia Clarke

Takmer na každej jednej akcii patrí medzi najkrajšie dámy aj herečka Emilia Clarke. Hviezda seriálu Hry o tróny má zakaždým svoj styling vychytaný do posledného detailu. Obliecť sa od hlavy po päty do žltej farby je síce odvážne, ale jej sa to vyplatilo. 

Irina Shayk

Nudne pôsobila sexbomba Irina Shayk.Šedé šaty pôsobili na nej nevýrazne, mierne splývali s jej farbou vlasov. Možno by postačil jeden výraznejší detail a všetko mohlo byť úplne inak. 

Neprehliadnite: Vyzerajú ako dvojičky: Jennifer Lopez má doma okrem svojej vlastnej kópie ešte niekoho!

Rita Ora

Kto však pohorel na plnej čiare? Speváčka Rita Ora, ktorá predviedla celkovo jeden z najhorších lookov svojej doterajšej kariéry. Zvolený strih a vzor na šatách jej zbytočne pridávali kilá navyše, skracovali postavu a výrazné líčenie tiež nebolo najšťastnejšou voľbou. Možno nabudúce...

Viac lookov z akcie nájdete v našej foto galérii.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus