Presunúť na hlavný obsah

Chce si užiť len sex, alebo stojí o vzťah? Takto odhalíte zámer chlapa, ktorého ste stretli

Partnerské vzťahy

Stretli ste muža, ktorý je sexi, mimoriadne vám imponuje a očakávate od neho viac? Takto ľahko zistíte, či má s vami rovnaké plány.

Ešte stále mnohé z nás túžia po skutočnej a pravej láske. Takej, ktorú vidíme vo filmoch Carrie Bradshaw, či Brigitte Jonsovej. Verím, že ak stretneme toho pravého, budeme to cítiť. No nie vždy je realita také romantická ako v našich predstavách. Ako zistiť, či chlapovi, ktorého sme stretli ide o vzťah, alebo si chce len užiť sex na jednu noc? Takto to veľmi rýchlo odhalíte a zistíte na čom vlastne ste!

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Signály, ktoré ho prezradia

Niektoré signály vám dokážu okamžite odhaliť, o čo mužovi, ktorý sa vám páči ide. Takže ak mu ide len o jednorázovú záležitosť, správe sa takto:

  • chce rýchlo sex, ani náhodou na neho nemieni čakať
  • ozve sa vám len vtedy, keď to vyhovuje jemu, inak vás v podstate odbije nejakou sms - kou
  • nechce vás zoznámiť s priateľmi alebo rodinou
  • nehovorí o spoločnej budúcnoti
  • nie je na neho spoľahnutie
  • často sa prejavuje ako egoista
  • nepotrpí si na nežnosti
  • mnohokrát sa vyhýba samotnému bozkávaniu

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Ak spozorujete tieto znaky a vy chcete viac, máme pre vás jednu radu. Ruky preč, takýto chlap sa jednoznačne nezmení. Zotrvávať v takomto zväzku dlhšie a snažiť sa o niečo, by bolo len marením času a  dehonestáciou vašej osoby. Hoci mnohokrát naša intuícia hovorí skôr ako chceme, že tento chlap je mimo náš zámer, nechceme to počuť. No je to chyba. Áno, uvedomujeme si, že aj románik môže prerásť do vážneho vzťahu, no je to skôr vzácnosťou. Ale rozhodne daný muž nevykazuje všetky vyššie spomenuté signály. Pokiaľ sa prejavuje len v dvoch bodoch, máte ešte šancu. Inak na neho radšj rýchlo zabudnite. To čo by vám totiž zostalo, je len ranené sebavedomie a zlomené srdce.

Máte po svojom boku muža, ktorý sa prejavuje práve takto?

spolu hlasovalo 227 ľudí

Áno
103
Nie
124

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus