Presunúť na hlavný obsah

Pred kamerami horúca romantika, mimo nich opak: Aký mali vzťah hlavní aktéri z filmu Hriešny tanec?

Zahraničné celebrity

Jedna z najznámejších a najromantickejších hereckých dvojíc vyzerala na filmovom plátne skutočne zamilovane. Film Hriešny tanec si vďaka nej zamilovalo množstvo fanúšikov. Takáto však bola podľa Patricka Jennifer v súkromí, keď sa vypli kamery.

Takto to vyzeralo pred kamerami 

Vo filme Hriešny tanec stvárnil herec Patrick Swayze sexi tanečníka Johnyho Castle a jeho herecká kolegyňa Jennifer Grey postavu nevinnej „Baby“ Houseman. Dodnes si tento film pozrú s radosťou milióny divákov po celom svete. Vďaka svojmu milostnému príbehu vytvorili skutočnú filmovú históriu a Baby sme závideli mnohé rovnako ako Johnymu zase závideli muži. Takto to vyzeralo pred kamerami, ako to však vyzeralo, keď sa vypli?

Mohlo by vás zaujímať: Slávne filmové dvojice, ktoré sa do seba zaľúbili aj v reálnom živote: Niektoré z nich poznáte, iné vás prekvapia!

Za normálnych okolností by sa vraj nikdy nedali do reči

Treba uznať, že obaja, Patrick aj Jennifer odviedli na filmovom pľaci pred kamerou skutočný kus práce a všetci sme im ich lásku uverili. Ako však informuje internetový portál twentytwowords.com, realita bola taká, že medzi týmito dvomi to v skutočnosti škrípalo od samého začiatku a to napriek faktu, že už spolu na jednom filme pred Hriešnym tancom spolupracovali. Nakoniec tieto fakty vyšli najavo v jednom z dokumentov spred niekoľkých rokov, kde bolo povedané, že sa doslova nemohli vystáť v jednej miestnosti. Už pri prvom ich spoločnom filme, Red Dawn si jednoducho nepadli do oka. Akoby nemali nič spoločné a nerozumeli si. Za normálnych okolností by sa vraj nikdy nedali do reči. 

Čítajte tiež: Tváre kultového filmu: Kde sú herci z Pomády po 36 rokoch?

Jennifer vraj bola naivná, príliš poháňaná ambíciami  a emotívna 

Patrick sa vo svojej autobiografii Čas môjho života dotkol aj témy nakrúcania legendárneho filmu Hriešny tanec. Pár slov vyslovil aj na svoju hereckú kolegyňu Jennifer Gray. Patrick si vraj myslel, že Jennifer  je príliš mladá, príliš naivná. Na druhej strane bola zároveň poháňaná ambíciami a vraj si o sebe veľa myslela. „Mala pár momentov uprostred nakrúcania, kedy sa správala obzvlášť emotívne, niekedy sa dokonca len tak rozplakala, ak ju niekto zo štábu kritizoval. Inokedy mala svoje hlúpe nálady, keď sa nekontrolovateľne smiala a nútila nás opakovať scény stále znova a znova,“ napísal Patrick vo svojej knihe. Takže vraj bola presným opakom svojej filmovej postavy Baby. 

Neprehliadnie: Julia Roberts a Richard Gere: Prečo sa nikdy nedali dokopy ako pár a ako vyzerajú po rokoch ich rodiny?

Napriek ich nezhodám sa im však podarilo situáciu ustáť a nakrútiť tak ikonický film, ktorý milujeme. Nemám pravdu? 

- Najčítanejšie -