Presunúť na hlavný obsah

Štíhlejšie stehná na počkanie? Dá sa to, vďaka tomuto cvičeniu

Fitness

Nohy štíhle ako modelka je snom každej ženy. Tak by ste ho konečne mali aj vy premeniť na realitu.

Nohy supermodelky

Znie to dobre, nie? A aj to môže byť pravda. Len sa musíte konečne odhodlať a pustiť sa do toho.  I keď je zima v plnom prúde, ani sa nenazdáte a opäť príde obdobie, kedy budeme ukazovať nohy v minišatách. Teda aspoň nie, ktoré na to majú. A ak chcete byť medzi nimi, tak by ste mali vyskúšať práve toto cvičenie, ktoré milujú všetky známe modelky.

Mohlo by vás zaujímať: Štíhlejšia vďaka trojkombinácii, ktorú by ste mali piť každé ráno: Stavte karty na tieto účinné látky

Pilates. Ale nie len tak hocijaký. V tomto prípade ide o cvičenie na strojoch - reformeroch. Séria veľmi účelných cvikov s touto pomôckou vám môže pomôcť sa dopracovať k vytúženým štíhlým nohám. Zároveň však pri ňom posilníte aj iné časti svojho tela ako napríklad zadoček, ruky aj bruško. 

Prečítajte si: Cvik, vďaka ktorému dokážete zhodiť 10 kíl v priebehu 8 týždňov: Bude vás to však stáť aj odriekanie

Výhodou tohto cvičenia však je, že sa nemusíte báť svalnatých lýtok. Naopak pilates dokáže ženské telo krásne a elegantne predĺžiť a práve preto ho milujú známe modelky. Navyše dokáže ponaťahovať každý sval na tele a tým sa zlepší aj vaše držanie tela a ohybnosť. 

Vyskúšajte: Pevný zadoček z domova: Ako posilniť túto partiu bez toho, aby ste niekam museli chodiť?

VIDEO: Ako fungujú tieto stroje? Pozrite si ako si svoju figúru na nich zlepšuje aj influencerka Lena Perminova

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

- Najčítanejšie -