Presunúť na hlavný obsah

Beauty predsavzatia roka 2020: Sľúbte svojej pleti konečne toto

Krása

Nový rok prináša so sebou nové odhodlania. Tak čo napríklad skúsiť tentokrát niečo svojej pleti?

Ženy si v novom roku sľubujú rôzne veci. Ak patríte medzi tie, ktoré si rady dávajú novoročné predsavzatia, jedno by sme pre vás mali. Čo takto sľúbiť svojej pleti konečne takú pozornosť, akú si naozaj zaslúži? Len tak budete môcť konečne zvíťaziť nad nedostatkami, ktoré vás roky trápia. Sľúbte teda svojej pleti toto:

Prečítajte si: Vlasové trendy roka 2020: Prirodzenosť je na prvom mieste. Takto ju efektívne vyzdvihnete

Vitamíny

Vaša pleť je zrkadlom vášho zdravia. Alebo minimálne zdravia vášho žalúdka a čriev. Presne tieto orgány by ste mali tiež udržiavať vo vynikajúcej kondícii. Správna životospráva je podstatou číslo jeden, no zároveň by ste nemali podceňovať ani silu vitamínov a podporných látok ako napríklad kolagénu. Kolagénový drink každé ráno alebo vitamíny C, B-komplex či Omega 3-mastné kyseliny sú presne tými, ktoré by ste si v novom roku rozhodne mali zaobstarať. Aspoň jeden z nich. 

Odborník

Roky bojujete s nedostatkami ako akné, čierne bodky či drobné pigmentové škvrny? Tak sama sa s nimi nepopasujete. Na toto jednoducho potrebujete odborníka. Takže ako prvé by ste v novom roku mali vyhľadať kvalitnú kozmetičku a každý mesiac si dopriať, a teda hlavne svojej pleti, odbornú starostlivosť, ktorá s týmito problémami dokáže veľmi rýchlo zatočiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rutina Parížaniek, vďaka čomu majú dokonalú pleť. Trik je v tejto jednej činnosti

Sérum

Ruku na srdce - používate séra? Ak nie, najvyšší čas začať. A je jedno, či máte 25, 35 alebo 45 rokov. Sérum dokáže urobiť s pleťou viac, ako krém, preto by ste jeho výber nemali ponechať náhode. Séra obsahujú zložky, ktoré dokážu preniknúť do pleti oveľa účinnejšie a dodať jej nový vzhľad už v priebehu pár týždňov. Ak si pri výbere nie ste istá, aké je pre vás to pravé, poraďte sa s odborníkom. 

Kvalitné výrobky

Ďalší sľub, ktorý by ste si mali dať, je že zabudnete na lacné drogériové kúsky. V tomto prípade ide kvalita nad kvantitu. Ak budete mať doma dva kvalitné produkty, urobia vám väčšiu službu ako päť lacných. Na pleti sa šetriť rozhodne nevypláca. 

Neprehliadnite: 3 hlavné beauty trendy novej sezóny: Inšpiráciu nájdete priamo na svetových mólach

Malý bonus

Riutál. Presne to by ste si mali dopriať každý mesiac. Rozmaznávajte sa. Rozmaznávajte vašu pleť. Stres, každodenné povinnosti, znečistené ovzdušie... Všetko toto pleti neprospieva, ale aj s tým si môžete hravo poradiť. Postačí, ak si raz za 4 týždne nájdete večer, kedy si doprajete dôkladnejšie čistenie pleti, kvalitnú masku na tvár a oddych

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe