Presunúť na hlavný obsah

Môj muž predo mnou tajil intímnu záľubu: Keď som ho raz prichytila pri čine, nebolo mu ani len trápne

Sex a vzťahy

Ak sa nazdávate, že je to príbeh ďalšej staromódnej nevery, ste na omyle... V skutočnosti by naša známa, Dáša, možno radšej prijala tento druh hanby. Čo sa vlastne stalo a pri čom prichytila jedného večera svojho muža?

S poľutovaním priznala, že by radšej privítala staromódnu neveru 

Naša známa Dáša si až donedávna myslela, že žije usporiadaný život so svojím mužom Michalom. Jedného večera ho však pristihla pri niečom, čomu nechcela veriť. Najskôr ho nekonfrontovala, ale rozhodla sa vyčkať a špehovať ho, či sa podobná situácia ešte náhodou nezopakuje. Napokon sa presne aj to stalo. Pre Dášu to bol však skutočne istý, aj keď nie až taký priamy druh nevery. S poľutovaním nám neskôr priznala, že by možno radšej zniesla skutočnú staromódnu neveru a prichytila svojho muža in flagranti. 

Mohlo by vás zaujímať: Na dovolenke som počas noci prichytila svojho muža v nezvyčajnej situácii: Čo by ste si vy pomysleli o tomto?

Zo situácie, v ktorej ho pristihla, bola zmätená

„Raz večer som prišla z práce domov skôr a chcela som prekvapiť Michala príjemným večerom vo dvojici. Niečo by som objednala, otvorili by sme si vínko a pomilovali sa. Keď som potichu prišla do nášho spoločného bytu, počula som už od dverí, že s niekým telefonuje. No čím som išla opatrne bližšie a načúvala, tým sa mi jeho hlas stále menej pozdával. V jeho hlase som jasne cítila vzrušenie. Mal ho zastretejší než zvyčajne a na betón sa rozprával po telefóne s nejakou ženou. Keď som už bola hneď za dverami, začula som, ako sa jej pýta, čo má na sebe a potom odpovedal on dosť nechutnými a provokatívnymi odpoveďami a protiotázkami, ktoré som sama od neho nikdy nepočula,“ opisuje situáciu, pri ktorej svojho muža pristihla a bola z toho nielen šokovaná, ale aj znechutená a ponížená. Po hodnej chvíli ako tak počúvala, bola svedkom aj toho, ako si to za pomoci slečny po telefóne jej partner aj urobil a ako ho to neuveriteľne vzrušovalo. Dáše jednoducho došlo, že si práve užil sex po telefóne s nejakou cudzou ženou a bola z toho celkom vykoľajená. Vôbec ho nespoznávala a nevedela, že má takúto záľubu. 

Čítajte tiež: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Nebola som ochotná mu to tolerovať, tak som ho konfrontovala 

V jednej chvíli sa Dáša prinútila uveriť, že to možno bolo chvíľkové zlyhanie alebo chcel možno vyskúšať niečo nové, ale aj tak bola nahnevaná a ponížená, že jej nepovedal o svojich fantáziách. Rozhodla sa zistiť, či sa to bude opakovať. Počas nasledujúcich mesiacov to urobil skutočne ešte niekoľkokrát. Pričom, keď skontrolovala náhmatkovo platby na účte, tie za sex po telefóne boli neuveriteľne vysoké. To už bola skutočne vytočená a povedala si, že na toto teda aj jej ťažko zarobené peniaze určite míňať nebude. Rozhodla sa ho konfrontovať a následne ho požiadať, aby sa tejto svojej zábavky vzdal, ak ju má čo i len trocha rád. „Nebola som ochotná mu to tolerovať. Bol to pre mňa druh poníženia a nevery súčasne. Akoby som mu nestačila, pričom som si myslela, že nás milostný život je dostačujúci. Asi bol, ale len pre mňa,“ pokračuje v rozprávaní Dáša.

Neprehliadnite: Manželka mi tvrdila, že chodí na nočnú smenu: Takto ma vodila za nos, až kým sa jedného dňa neprevalilo, čo robí

Vraj, ak s tým mám problém, nebude to fungovať 

Nakoniec sa situácia vyvinula tak, že sa až pohádali. Samozrejme, že Michal sa snažil svoje pochybenie či netradičnú záľubu pripísať jej nedostatočnému záujmu o jeho osobu a potreby muža. Vraj je to celkom prirodzené a robí to tak veľa jeho kamarátov. „Vraj ak s tým mám problém, potom nám to nebude fungovať. Viac mi nebolo treba. Nehádala som sa, ani som už nekričala, rovno som mu urazená povedala, že má pravdu a toto je koniec. Nechcem takéhoto muža. Nechcem sa pri ňom cítiť, ako že som vlastne k ničomu a neviem uspokojiť jeho mužské potreby a fantázie. Chcem niekoho, kto bude chcieť prežívať svoje fantázie so mnou,“ uzatvára Dáša jednu nevydarenú vzťahovú kapitolu svojho života. 

- Najčítanejšie -