Presunúť na hlavný obsah

Najpopulárnejšia mamička 3 detí: Objavila zimnú rozprávku a keď uvidíte tú krásu, budete tam chcieť ihneď ísť

Zahraničné celebrity

Ruská modelka Elena Perminova sa stala stredobodom pozornosti najmä potom, čo sa stala matkou troch roztomilých ratolestí. Spolu cestujú po svete a najnovšie sa ocitli v takejto nádhernej zimnej rozprávke. Tušíte, kde to je?

Ruská modelka Elena Perminova žije doslova rozprávkový život. Po boku svojho manžela vychováva ich tri spoločné deti a všetok čas trávi práve s rodinou. Idylická rodinka si získala popularitu na Instagrame natoľko, že ju sledujú už takmer dva milióny ľudí z celého sveta.

Prečítajte si: Neuveriteľné video, ešte nemá ani 2 roky a už takto snowboarduje: Uhádnete, ktorej známej celebrity je tento malý anjelik?

33-ročná blondínka je matkou dvoch synov (Nikita a Egor) a jednej princezničky menom Arina. Tej založila na Instagrame takisto vlastný účet a fanúšikovia početnej rodinky tak môžu sledovať ich súkromie z rôznych perspektív.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Čarovná rozprávka, ale ruská zima to nie je, kde to teda je?

Elena trávila prelom desaťročia so svojou rodinkou vo Fínsku a práve tu objavili zimu ako z rozprávky. V obklopení nádhernej prírody a snehu, o ktorý v tejto oblasti nie je núdza, si užili  magický čas Vianoc či príchodu nového roka 2020.

Levi je lyžiarska oblasť vo Fínsku, ktorá bola viackrát vyhlásená práve za najlepšiu spomedzi celej krajiny a tento status si drží dodnes. Turistov z celého sveta láka najmä vysokokvalitnými službami a rodinnou atmosférou. Deti do 7 rokov majú dokonca lyžovanie v sprievode rodiča zadarmo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Levi sa považuje za sídlo Santu

Okrem toho je toto miesto označované za sídlo Santu. Dcéra ruskej modelky Arina ho dokonca stretla a mala tak zážitok na celý život. Stredisko sa môže pýšiť výbornou lokalitou pri polárnej žiare, vďaka čomu tu trvá zima skutočne dlho. Deti aj rodičia toto miesto milujú, napriek tomu, že nejde o žiadne extrémne vysoké hory. Nádherná príroda a lesy, ale aj atrakcie, ktoré sú na tomto mieste, vykúzli z vášho bežného dňa doslova magickú rozprávku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Spája ich pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu

Lena Perminova so svojím manželom Alexandrom majú pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu a k cestovaniu či prírode. Vďaka tomu jej manžel vyzerá aj v 60-tke naozaj výborne a je vo forme viac ako jeho rovesníci či dokonca niektoré mladšie ročníky. Obaja pravidelne cvičia jogu a posilňujú s vlastnou váhou, či už sami alebo pod drobnohľadom osobného trénera. 

Neprehliadnite: Ako žijú novodobé princezné? Tieto členky kráľovských rodín by ste mali poznať rovnako ako Kate a Meghan

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe