Presunúť na hlavný obsah

Lyžovačka s dychberúcim výhľadom: Na tieto miesta nedajú dopustiť ani hviezdy, raz za život tam treba ísť

Cestovanie

Ak chcete zažiť lyžovačku ako vystruhnutú z filmového plátna, na týchto miestach ju rozhodne prežijete. Sú luxusné, nádherné a ponúkajú dychberúce výhľady.

Adler Lounge v Kalse ako srdcovka Daniela Craiga

Pamätáte si zábery, keď sa Daniel Craig ako James Bond preháňal po zasnežených tirolských kopcoch? Rakúske stredisko Sölden, ktoré sa objaví v hollywoodskom trháku Spectre, alebo o niečo vzdialenejšie ski centrum Kals sú miesta, ktoré si získali srdce známeho herca. A my sa ani nedivíme. Samotné ski centrum Kals, kde nájdete aj slávny Adler Lounge, sa nahádza pod najvyššou horou Rakúska Grossglocknerom. Toto miesto rozhodne stojí za to, aby ho človek navštívil. Lyžovačka je tu priam idylická a o nádherné výhľady tu rozhodne nie je núdza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Julia (@amatorius_),

Mohlo by vás zaujímať: Pridajte do raňajok tieto dve zdravé suroviny: Sú bohaté na omega 3-mastné kyseliny a znižujú hladinu cholesterolu

Berchtesgaden, miesto kde môžete stretnúť Kylie Minogue

Pre toho, kto si chce oddýchnuť a vychutnať čaro zasneženej prírody a punc výnimočnosti ako bonus, sú Berchtesgádenské lyžiarske strediská ako stvorené. Čarovná krajina, milí ľudia a približne 120 km v zime sprístupnených turistických chodníkov, 50 km zjazdoviek v nadmorskej výške od 600 do 1800 m n. m., sú ozajstným lákadlom. A nielen pre bežných smrteľníkov. Dokonca sem zavítala aj speváčka Kylie Minogue, ktorá miesto označila za magické.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa BERCHTESGADEN(@berchtesgaden),

St. Moritz, na ktorý nedá dopustiť Liv Tyler

St. Moritz je nepochybne jedno z najexkluzívnejších stredísk na svete. Na lyžovačku je tu vraj ideálna, tzv."champagne klíma" (suchý vzduch a slnečný svit) a prechádzky malebou krajinou tu pripomínajú obrázky z rozprávkovej knižky. Miestami má človek problém uveriť, či je to všetko reálne. Stredisko je mimoriadne obľúbené u ruských miliardárov, ktorí semlietajú súkromnými lietadlami z Moskvy. Pravidelne sem však jazdí Liv Tyler, či Ivanka Trump.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Vasilieva (@tattivasilieva),

Čítajte tiež: Máte kontrolu nad tukmi? Schudnite tieto dni posledné centimentre v okolí pásu, budete pôsobiť mladšie

Zürs miluje aj Monacká princezná Caroline 

Zürs je právom považovaný za najluxusnejšie rakúske stredisko. Zjazdovky tu nikdy nie sú preplnené, nočný život je na veľmi vysokej úrovni, no sústreďuje sa skôr v prvotriednych, luxusnýxh hoteloch, ktorých tu nájdete naozaj mnoho. Toto miesto je obľúbeným strediskom filmových hviezd a celebrít. Navštevuje ho Monacká princezná Caroline a susedné stredisko Lech bolo zase obľúbeným,  u princeznej Diany.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ÖSTERREICH (@loves_austria),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe