Presunúť na hlavný obsah

Takmer som sa vydala za muža, ktorý miloval inú: Až táto žena mi otvorila oči

Partnerské vzťahy

Hoci náš vzťah vyzeral rozprávkovo, bol to len klam. Aký je to pocit, keď zistíte, že muž, ktorému patrí vaše srdce miluju niekoho iného?

Občas žijeme vo vlastných predstavách a nevnímame realitu

Áno, láska je komplikovaná. Otrepaná fráza, ktorú poznáme všetky. Avšak z času na čas nás potrápi viac ako by sme chceli alebo ako si predstavujeme. Svoje o tom vie aj Nina. Vo chvíli, keď si myslela, že stretla muža svojho života, pochopila, že osud sa s ňou zahral naozaj náročnú hru.

”Náš vzťah, vyzeral naozaj na oko veľmi idylicky a rozprávkovo. Zoznámili sme sa cez internet a okamžite sme si perfektne rozumeli. Gabriel bol odo mňa o 5 rokov starší, takže aj vekový rozdiel medzi nami bol tabuľkový. Spoločné záujmy, pohľad na život, dokonca rovnaké chute. To všekto nás spájalo. Veľa sme sa smiali, cestovali, skúšali, zažívali. Všetci hovorili, že sme pre seba stvorení. Teda až do určitého momentu. Na oslave Gabrielových narodenín som pochopila, že to všetko je to len moja preddstava a ilúzia. Muž, ktorého som bezpodmienečne ľúbila a predstavoval pre mňa budúcnosť, totiž miloval niekoho iného. A sama by som na to veru neprišla ani náhodou,” začína svoje rozprávanie Nina.

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Toto som nedokázala ustáť

"Oslava prebiehala v dobrej nálade, všetci si to užívali a ja som mala pocit, že ide o najkrajší deň nás oboch. Dokonca ma Gabriel večer pred polnocou pred všetkými požiadal o ruku. Bolo to krásne, romantické, nezabudnuteľné a ja som si pripadala ako vo sne. Až do chvíle, kedy sa so mnou dala do reči jeho mama."

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Hoci Diane zablahoželala, povedala jej niečo, čo sa jej naozaj dotklo, no žiaľ išlo o realitu a nie ješitnosť ženy, ktorá si pre svojho syna predstavovala pred oltárom niekoho iného. "Začala mi rozprávať o Gabrielovej poslednej láske. Vedela som o jeho ex takmer všetko. Rozišli sa v čase, kedy sa ona rozhodla pre život v Miláne a ten uprednostnila pred ich vzťahom. Mala som však pocit, že s touto životnou etapou je vysporiadaný. No to bol omyl. Jeho mama mi o nich povedala všetko. Aj detaily, ktoré by som radše nevedela. Pochopila som, že muž, ktorý si pokľakol predo mnou, ľúbi inú. A pravdepodobne aj dlho bude. Hoci to bolelo a nedokázala som nájsť slová, vedela som, že zásnuby musím zrušiť. Odvtedy prešlo pol roka a ja na Gabriela stále myslím. No on sa mi od toho momentu neozval."

- Najčítanejšie -