Presunúť na hlavný obsah

Buďte na zásnubnej párty neodolateľná: Čo si obliekli pri tejto príležitosti Jennifer Lawrence či Jennifer Lopez?

Zahraničné celebrity

Zasnúbili ste sa počas Vianoc a chystáte pri tejto príležitosti párty vo veľkom štýle? Pozrite sa, ako na nej rozhodne zažiarite.

Svadba je naozaj jednou z nezabudnuteľných udalostí v živote a treba sa na ňu patrične pripraviť. Ak chystáte zásnubnú párty pre priateľov a rodinu, jedno je isté, musíte zažiariť. A my vieme ako na to. Nechajte sa inšpirovať hviezdami svetového formátu, ktoré v tom majú naozaj jasno.

Jennifer Lopez 

Speváčka a herečka Jennifer Lopez na svojej zásnubnej párty bola naozaj za hviezdu. Pri príležitosti oznámenia ich veľkého dňa, spolu s basebalistom Alexom Rodriguezom obaja žiarili. Jennifer zvolila asymatrické šaty na jedno rameno, z dielne Solace London.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

 

Čítajte tiež: Zdá sa, že reality hviezda Kim Kardashian túži po veľkej rodine: Štvrté dieťa by im mala vynosiť táto žena  

Mandy Moore 

Mandy Moore zase na svojej zásnubnej párty stavila na jednoduchosť a ležérnosť. Zvolila minimalistické, kvetinové šaty a tento deň si vraj veľmi užila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mandy Moore (@mandymooremm),

Jennifer Lawrence

Herečka Jennifer Lawrence vyzerala na oslave zásnub ako skutočná princezná. Na túto veľku udalosť siahla po púdrových šatách od L. Wells Bridal, ktoré jej dokonale sadli. Bola naozaj nádherná. A jej partner, Cooke Maroney bol ňou očarený. My sa ani nedivíme.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @jillandjordan,

 

Mohlo by vás zaujímať: Na módny štýl Kim Kardashian má najväčší vplyv tento muž: Ako prvý jej povedal, že má najhorší vkus 

Gwyneth Paltrow

Sympatická herečka Gwyneth Paltrow si na zásnubný večierok v roku 2018 vybrala bordové šaty, z dielne Giambattista Valli Couture. Tento kúsok, ktorý jej robili na mieru, bol naozaj výnimočný a plavovláske mimoriadne pristal. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

 

Lea Michele 

Nádherná Lea Michele bola tiež počas zásnub čarovná. Nebesky modré šaty, zvýraznili jej krivky a pôsobila veľmi nežne a decentne. Tento deň si vychutnala v kruhu najbližších a bola to perfektná párty.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lea Michele (@leamichele),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus