Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ples v opere 2020 a červený koberec: Pôvabná Ivana Gáborík s tehotenským bruškom nasadila vysokú latku, kto bude kráľovnou?

Slovenské celebrity

Najprestížnejšia udalosť roka, akou je dobročinný Ples v opere 2020 otvára plesovú sezónu. Sledujte s nami červený koberec a to, ktorí významní hostia prijali pozvanie a podporili tak charitatívny rozmer tejto spoločenskej udalosti!

Historická budova Slovenského národného divadla dnes večer otvára brány jubilejnému 20. ročníku dobročinného Plesu v opere. Myšlienku spolupatričnosti a dobročinnosti tento rok svojou prítomnosťou podporia hostia, ktorí postupne prichádzajú po červenom koberci do SND. Historická budova SND sa každoročne na jednu noc v roku premení na tanečný parket pre 300 párov vzácnych hostí dobročinného Plesu v opere. Pod jednou strechou sa v jeden večer v roku stretávajú významné osobnosti z oblasti vedy, spoločenského aj hospodárskeho života, medicíny, vzdelávania aj športu. 

Úvodný ceremoniál režisérka tentokrát prepojila s operou, ktorá je neodmysliteľne spätá s dobročinným Plesom v opere ako aj s historickými priestormi Opery Slovenského národného divadla, v ktorých sa toto významné spoločenské podujatie koná od jeho začiatku. Program, ktorý prevedie hostí prierezom vývoja opery od jej prvopočiatkov v sebe nesie silnú myšlienku lásky. Na jeho tvorbe sa podieľali skvelí umelci režisérka Jana Burkiewicz, hudobný dramaturg Slavo Solovic, scénograf Juraj Kuchárek a módny návrhár Boris Hanečka.

FEMINITY TV: Príchody významných hostí do historickej budovy SND, kde odštartovala plesová sezóna

 

 

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová, ktorá bola minulý rok moderátorkou plesu, prišla ako pravá dáma. Pastelovú róbu zladila s rukavičkami a jej styling bol odrazom dokonale zvládnutej prípravy na najvýznamnejšiu spoločenskú udalosť, akou je Ples v opere. Wow, to je ale elegantná dáma!

Zlatica Puškárová

Moderátorská dvojica Zlatica Puškárová s manželom Patrikom Švajdom si takisto nenechali ujsť túto významnú spoločenskú udalosť. Zlatica patrí medzi stálice Plesu v opere, tentoraz siahla po  odtieni, ktorý symbolizuje nevinnosť a lásku. Láska je ústrednou témou jubilejného 20. ročníka Plesu v opere.

Michaela Kocianová

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava dala svoju dôveru návrhárovi Michaelovi Kováčikovi. Dokonalé miery modelky obliekla do bielej plesovej róby, v ktorej pôsobí sofistikovane, čím potvrdila status topmodelky svetových rozmerov.

Ivana Gáborík

Tanečnica Ivana Gáborík patrí medzi tohtoročných debutantov Plesu v opere. Po červenom koberci kráčala budúca mamička s manželom Mariánom Gáboríkom a dvojica pôsobila priam dokonale. Ivana prišla v bielej róbe kopírujúcej jej ladnú postavu a rysujúce sa bruško. Vyzerala nádherne!

Neprehliadnite: Prvé zábery zvnútra Plesu v opere 2020: Debutantky Surovcová aj Cibulková s bruškom patrili medzi najkrajšie osobnosti

Dominika Navara Cibulková

Tenisová hviezda Dominika Navara Cibulková zažíva tento rok na 20. ročníku Plesu v opere rovnako premiéru. Plesovú róbu jej zhotovil na mieru multitalentovaný Lukáš Kimlička. Biela róba s aplikáciou na ramenách zahalila Dominiku do nehy a budúcu mamičku rozžiarila ešte viac.

Diana Kačurová

Bývalá finalistka súťaže krásy Miss Universe SR Diana Kačurová je novou priateľkou futbalistu Jána Ďuricu. Na Plese v opere mali obidvaja premiéru a Diana sa na to patrične pripravila. Nič nenechala na náhodu a na svojej vizáži si kráska, ktorá sa venuje práve oblasti beauty, dala záležať.

Monika Hilmerová

Herečka Monika Hilmerová prišla na Ples v opere po boku svojej životnej lásky tanečníka a choreografa Jara Bekra. V honosnej róbe v „baby blue“ odtieni blondínka kráčala ako dáma so všetkým, čo k tomu patrí. 

Lucia Hablovičová

Moderátorka Lucia Hablovičová je múzou módneho návrhára Borisa Hanečku. Ako sám prezradil, je to výhoda, ale aj nevýhoda – vyžaduje si to totiž rovnako veľké nasadenie, aby vždy priniesli niečo nové. Na jubilejný 20. ročník Plesu v opere Boris zvolil pre Luciu netradičnú kombináciu farieb. „Je tam použitá kobaltová modrá, fialová, zelená a celá je to pávio zeleno-fialová. Inšpirácia bola týmto krásnym vtákom a chceli sme, aby ladná silueta vyznela práve v tejto farbe,“ prezradil Boris Hanečka. 

Alena Kobielska

Kostýmová výtvarníčka, scénografka a manželka jedného z najpopulárnejších hercov Vladimíra Kobielskeho bola v tento večer skutočne kúzelná. Manželský pár patrí medzi najstabilnejšie vzťahy, aké na Slovensku máme a svedčí o tom aj to, že Alena je trojnásobnou matkou ich spoločných detí.

Čítajte viac: Jeden z najstabilnejších párov na Plese v opere 2020: Všimnite si gesto nádhernej manželky Vladimíra Kobielskeho

Richard Lintner 

Riaditel Pro-Hokeja a bývalý hokejista Richard Lintner prišiel na Ples v opere v spoločnosti dcéry Kristíny. Pri pohľade na nich môžeme skonštatovať, že plesová sezóna sa môže začať. Dámy, ale i páni tento rok dokazujú, že móda na Slovensku sa hýbe smerom vpred. Skvelé!

Zuzana Kanisová

Módna štylistka Zuzana Kanisová sa na Plese v opere pravidelne stretáva so svojimi priateľmi a kolegami z brandže. Garde jej robil dlhoročný priateľ z brandže Michal Borec. Čiernej je verná už roky a dobre vie, že jej sila spočíva v nadčasovosti a pôvabe, aký k plesu neodmysliteľne patrí.

Karin Majtánová

Moderátorka Karin Majtánová zahájila plesovú sezónu s úsmevom na tvári Brunetka počas príchodu do Slovenského národného divadla žiarila a tento večer si vychutnávala plnými dúškami. Musíme uznať, že Karin vyzerala skutočne oslnivo, čo hovoríte?

Jana Hossová

Zdá sa, že farbou tohtoročného Plesu v opere v prípade výberu plesových rób je biela. Manželka hokejistu Mariána Hossu sa v jej prípade zamerala na jednoduchosť a držala sa overeného pravidla – v jednoduchosti je krása. 

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková prišla na Ples v opere s návrhárom Michaelom Kováčikom. Dvojica sa zladila do čierno-bielej kombinácie. Je až neuveriteľné, koľko dám počas tohto ročníka siahlo práve po bielej, čo poviete?

Beáta Danglová

Manželka scenáristu a režiséra Dana Dangla, Beáta Danglová tentoraz sústredila pozornosť na vínový odtieň šiat. Sympatický pár patrí medzi pravidelných hostí najprestížnejšieho plesu na Slovensku a nevynechali ani 20. výročie.

Alexandra Gachulincová

Modelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová je vo výbere šiat dlhodobo verná dizajnérovi Marcelovi Holubcovi. Pri koncipovaní šiat sa inšpiroval svojou poslednou kolekciou Triomphe, ktorej hlavným motívom bola spojitosť s francúzskymi záhradami vo Versailles.

- Najčítanejšie -