Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh Terezy: Môj manžel ma podvádzal s mojou sestrou

Partnerské vzťahy

Nevera bolí. Vždy a za každých okolností. No a čo v prípade, ak ju odhalíte u dvoch ľudí, ktorým ste celý život bezhranične dôverovali?

Terezina sestra Dominika bola od nej o 5 rokov mladšia. Hoci v teenegerskom veku si veľmi nerozumeli, po rokoch si k sebe našli cestu a stali sa z nich najlepšie priateľky. Dokonca sa Dominika stala krstnou mamou Tereziných dcér. ”Potom ako sme dospleli, bol medzi nami naozaj pekný vzťah. Dominika bola mojou dôverníčkou. O mne a mojom mužovi Jurajovi, vedela úplne všetko. Keď som mala akýkoľvek problé, či už vzťahový alebo pracovný, obracala som sa na ňu. Presne vedela ako ma povzbudiť, čo v danej chvíli povedať. No a keď sme s Jurajom prežívali naozaj veľkú krízu bola tu pre mňa. Teda aspoň som si to myslela…”

Mohlo by vás zaujímať: Manželka mi zatajila svoju minulosť: Kým som sa dozvedel celú pravdu, ocitol som sa s inou ženou v posteli

Toto by mi nenapadlo ani vo sne

Juraj veľa cestoval a na rodinu mal čoraz menej času. A Tereza to celkom intenzívne prežívala. ”Zdalo sa mi, že sa mi čoraz viac vzďaluje. Dokonca som začínala mať pocit, že v tom môže byť niekto tretí. S týmto som sa samozrejme zverila Dominike. Zostala troškuv šoku, že niečo takéto riešim, no napokon našla pre mňa slová útechy. Presviečala ma, o tom, že určite nikoho Juraj nemá, že žije len pre rodinu a vôbec nie je ten typ. Povedala som, si že bude mať pravdu a snažila som sa pochybnosti o manželovi hodiť za hlavu. To čo sa však stalo počas nasledujúceho mesiaca ma totálne paralyzovalo.”

Neprehliadnite: Manželovi som vymyslela na narodeniny darček: Bol to krok vedľa, ktorý odhalil jeho doposiaľ nepoznanú minulosť

Jurajovi večer prišla smska. Teda chodili mu jedna za druhou. A keď že bol na nejakej večeri a mobil si zabudol doma, Tereza sa pozrela, kto mu píše. To čo uvidela by si nepredstavovala ani v najhoršom sne. Jurajovi písala Dominika. Ďakovala mu za minulú noc a tešila sa na ďalšiu s ním. "Áno, moja sestra spávala s mojim mužov. Úplne bez hanby to obaja spolu ťahali takmer rok. Nechápala som. Chcelo sa mi kričať, plakať, nevedela som, čo robiť. Okamžite som pobalila manželove veci, vyhádzala mu ich pred dom a keď sa v noci vrátil, všetko som mu vykričala. Najhoršie bolo, že vlastne na to nedokázal ani nič povedať. V priebehu dvoch mesiacov nás rozviedli. Máme striedavú starostlivosť a s mojou sestrou som od momentu, kedy som to odhalila nehovorila. Dokonca sa ma ani nesnažila kontaktovať.” 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus