Presunúť na hlavný obsah

Plážové vlny by ste mali nosiť aj v zime. Lichotia ženskej tvári a takto ich dotiahnete k dokonalosti

Krása

Nie, plážové vlny nie sú len letnou záležitosťou. Tento účes noste pokojne aj v zime.

Zabudnite na leto, plážové vlny sú žiadané aj počas zimy. Dokonca pôsobia oveľa zaujímavejšie a originálnejšie. Najväčším benefitom tohto účesu je hlavne to, že lichotí každej žene - brunetke, čiernovláske aj blondíne, ženám s dlhými vlasmi i s vlasmi po plecia. Zároveň pôsobia veľmi chic, dodávajú celkovému stylingu nádych nenútenosti a šmrncu. Možno preto je práve tento účes obľúbený aj u najznámejších modeliek, ktoré zároveň pôsobia ako vplyvné street style ikony. Hailey Baldwin, Kendall Jenner či Elsa Hosk na tento účes jednoducho nedajú dopustiť. 

Prečítajte si: 3 inšpiratívne účesy na ples priamo z Hollywoodu: Prispôsobte úpravu vlasov vašim róbam

Kľúčové prípravky

A nemali by ste ani vy. Ako však dosianuť efekt, ako by ste vyliezli práve z pláže? No našťastie, v dnešnej dobe, kedy je trh plný beauty produktov, to ide veľmi jednoducho. Kľúčové sú dva produkty, vďaka ktorým účes bude držať a pôsobiť sviežo po celý deň. Suchý šampón - ideálne vo forme púdru, ale môže byť aj v spreji. Ten nadvihne objem vlasov a vytvorí pri korienkoch veľmi príjemnú textúru. Aplikujte do korienkov, keď vlasy natočíte. Nerozčesávajte, ale len prstami jemne vmasírujte do pokožky. Následne predkloňte vlasy a trochu suchého šampónu naneste aj na korienky pri temene. Celú dĺžku vlasov upravte len prstami ešte v predklone. 

Inšpirujte sa: 4 produkty, vďaka ktorým budete mať hviezdny účes behom chvíle: Tieto milujú všetci profesionáli

Druhou kľúčovou zložkou je sprej na vlasy s morskou soľou. Ten nastriekajte ako finálnu bodku namiesto laku na vlasy, ale len do dĺžok, nie do korienkov. Upravte len prstami a hotovo. Účes hodný červeného koberca i párty. A tiež plesu. Ak vás jeden čaká, môžete sa od väčšiny odlíšiť práve takýmto vlasovým stylingom. 

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové trendy roka 2020: Prirodzenosť je na prvom mieste. Takto ju efektívne vyzdvihnete

- Najčítanejšie -