Presunúť na hlavný obsah

Tehotenské chúťky Ivany Gáboríkovej: Čo nesmie chýbať na tanieri budúcej mamičky?

Slovenské celebrity

Ivana je známa tým, že si potrpí na zdravšie stravovanie. Ovplyvnilo jej tehotenstvo tento návyk?

Krásna tanečníčka a manželka Mariána Gáboríka Ivana Gáboríková sa poctivo pripravuje na príchod prvého potomka. Radosť z novej úlohy viditeľne srší z každého jedného príspevku na sociálnych sieťach. A na tých môžu jej fanúšikovia tiež vidieť, aké stravovacie návyky si sympatická blondína osvojila. 

VIDEO: Prvé zábery zvnútra Plesu v opere 2020: Debutantky Surovcová aj Cibulková s bruškom patrili medzi najkrajšie osobnosti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Ivana predovšetkým miluje zdravšiu formu stravovania, čo sa spája s celkovým jej životným štýlom. Na tanieri jej často nechýba veľa čerstvého ovocia či zeleniny. Práve takto najradšej začína svoj deň. A to sa nezmenilo ani počas jej tehotenstva. 

Zároveň tiež nedá známa podnikateľka dopustiť aj na domácu stravu a v kuchyni trávi pomerne veľa času. Jedlo miluje a veľmi často sa o recepty delí aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Tam mohli všetci tiež postrehnúť, že žiadne výrazné zmeny počas prvých mesiacov tehotenstva v živote Ivany nenastali. 

Ale aj ona je len človek, ktorý si z času na čas dopraje nejaký ten prehrešok. Najčastejšie vo forme domácich koláčov. 

Neprehliadnite: Láska na druhý pokus: Tieto Slovenky sú jasným dôkazom toho, že to môže fungovať

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

A i keď sa snaží držať zdravého životného štýlu, má jednu svoju "neresť", ktorej sa mnohé mamičky vzdávajú hneď na žiačku tehotenstva - káva. No lenže tú Ivana miluje a ako je vidieť, šálky denne tohto populárneho nápoja sa tak ľahko vzdať nechce. 

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo večného úsmevu Dary Rolins: Začiatkom roka sa venuje činnostiam, ktoré jej dajú energiu na 12 mesiacov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

- Najčítanejšie -