Presunúť na hlavný obsah

Bratislava má od januára nové štýlové fitnescentrum. Dizajnom a vybavením sa zaradí k špičkovým prevádzkam v hlavnom meste

Fitness

Hľadáte vo fitnescentre nielen špičkové strojové vybavenie a kvalitných trénerov, ale aj štýlové prostredie? Chcete chodiť do fitka, ktoré svojím dizajnom nezaostáva za svetovými fitness prevádzkami?

Najmodernejšie stroje, skvelý tím trénerov a široká škála skupinových cvičení vás čaká v novootvorenom fitnescentre s názvom PUMP na petržalskej strane Dunaja. Má ešte jednu unikátnosť, ktorú len tak v bratislavskom fitku nenájdete – blízky les, ktorý sa nachádza hneď za jeho budovou. Pohľad z okna Vám pomôže očistiť telo aj myseľ. Budete sa cítiť, akoby ste cvičili a behali priamo v ňom. Príďte sa presvedčiť!

PUMP má vynikajúcu polohu dostupnú zo všetkých strán Bratislavy - nachádza sa hneď za mostom Apollo, v tesnej blízkosti Ekonomickej univerzity, s bezproblémovým parkovaním zadarmo.

V novootvorenom fitku vás nebudú nútiť k viazanosti. Okrem toho do 7. 2. 2020 máte jedinečnú možnosť vyskúšať si PUMP len za symbolickú cenu 9,90 Eur na celý mesiac alebo si rovno zakúpiť polročnú či ročnú permanentku za super výhodnú cenu.

Samotné fitko sa nachádza na ploche 600 m2. Nájdete tu tie najmodernejšie a najkvalitnejšie stroje a vybavenie od spoločností LIFE FITNESS a OCTAGO. Na ich výbere si dali majitelia naozaj záležať, aby boli splnené očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Ako jedno z mála fitiek sa PUMP môže pochváliť oficiálnym titulom HAMMER STRENGHT training center, vďaka počtu strojov a ich spomínanej top kvalite. Kvalifikovaní tréneri sú samozrejmosťou.

V dvoch sálach s kapacitou šesť a pätnásť ľudí prebiehajú obľúbené hodiny portdebras, bodyformingu, jogy, cvičenie po pôrode a cvičenie pre zdravý chrbát. Vsadilo sa viac na kvalitu ako preplnenú kvantitu.

Okrem štýlovehé dizajnu a top vybavenia sú najväčšou pýchou PUMP indoorová a outdoorová multifunkčná workout zóna OCTAGO. Všetci nadšenci core cvičenia s vlastným telom a vlastnou váhou si prídu na svoje. Workout zóna je systém hrázd, bradiel, rebrín a závesných prvkov umožňujúcich tréning celého tela prevažne s vlastnou hmotnosťou.

Po cvičení určite oceníte príjemné posedenie pri kávičke vo vstupnej hale, kde okrem štandardnej ponuky proteínových tyčiniek či shakeov nájdete netradične aj chutné fitness snacky.

V tesnej blízkosti fitka sa nachádza petržalský lužný les. Je skvelou príležitosťou na rozšírenie a doplnenie štandardných cvičení. Cvičenie v posilňovni môžete kedykoľvek skombinovať s behom, bicyklovaním alebo prechádzkou. V tomto je PUMP určite jedinečný.

Pokiaľ si potrpíte na štýl alebo ste už otrávení z fitnescentier v preľudnených nákupných centrách, PUMP je pre Vás dokonalým riešením. Moderný dizajn, dostupnosť, komfortné parkovanie a  prostredie lužných lesov – toto Vám v Bratislave poskytne jedine PUMP!

KONTAKT

PUMP fitness center

Dolnozemská cesta 3

851 04 Bratislava

www.pumpfitness.sk

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -