Presunúť na hlavný obsah

Tipy na jedinečné kaviarne v Bratislave: Nové miesta na obzore vás presvedčia, že čas strávený s blízkymi je ten najlepší

Zábava

Z Bratislavy sa stáva čoraz viac kozmopolitné mesto a to aj vďaka podpore lokálnych kaviarničiek. Objavili sme útulné miesta, na ktoré musíte so svojimi blízkymi zavítať, ak chcete spoznať nové zákutia.

Pobyt vonku a kvalitne strávený čas s rodinou, blízkymi a priateľmi sa stáva akýmsi novým luxusom. V Bratislave neustále vznikajú a zanikajú rôzne miesta, jedno je však isté. Ľudia čoraz viac obľubujú lokálnu výrobu a ľudský prístup. Už dávno neplatí, že si idú len niečo kúpiť, ale vnímajú to ako investíciu do zážitku a príjemne stráveného času.

Vybrali sme pre vás štýlové kaviarne, niektoré, ktoré vznikli pred časom, ale aj tie, o ktorých ste možno ešte nepočuli, lebo sú otvorené len krátko. A ako to býva najlepšie, vtedy je dobré tam ísť hneď, kým je ponuka a služby ešte na skvelej úrovni. Sme si isté, že nebudete ľutovať.

Inšpirujte sa: Bezobalové shopy získavajú čoraz viac na popularite: Nájdete v nich čapované oleje aj háčkované tampóny

Volavka kaviareň

Čarovné miesto vytvára presvetlený interiér a skvelý dizajnérsky prístup, ktorý nezanedbal ani jeden detail. Kaviareň Volavka  je o ľudskosti a vďaka štýlovému prostrediu, v ktorom hrá určitú rolu aj zeleň, si môžete vychutnať v útulnom priestore nielen príjemné pracovné stretnutie pri raňajkách, ale aj víkendový brunch s rodinou či priateľmi. Jednoduchý a čistý vzhľad ocenia fanúšikovia minimalizmu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Volavka (@volavka.kaviaren),

Mandla coffee

Minimalistický štýl bielej a dreva sa z vychytených miest na západe prenáša aj k nám a to ocenia všetci, ktorí majú radi presvetlený štýl a jednoduchosť. O to viac sa sústredia na výber z ponuky, ktorú má Mandla coffee a stojí za vyskúšanie. Na prvý pohľad nenápadné miesto, ktoré vo vnútri ukrýva potešenie z každej maličkosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa mandľa (@mandlacoffee),

W Cafe

Zvonka nenápadný podnik na rohu, ktorý v sebe skrýva veľké prekvapenie. Poloha tohto jedinečného miesta je situovaná tak, že keď sa sem vydáte počas slnečného dňa, lúče prenikajúce do interiéru vás prinútia spomaliť. W Cafe si dáva záležať na harmónii medzi nábytkom a zároveň zeleňou či kvetmi. Teší nás, že v Bratislave je čoraz viac podnikov s príjemným personálom, to je totiž dlhý čas často vytýkané. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa WCAFE (@wcafe),

Neprehliadnite: Sekáčové kráľovstvá: Štýlové second handy ako novodobá odpoveď na presýtenosť

Otto

Že ste o tomto podniku ešte nepočuli? Nečudujeme sa, vznikol totiž len pred pár týždňami a ide o nové miesto, ktoré musíte objaviť. Ľudia, ktorí si pred prácou zvykli chodiť na raňajky to ocenia, ak  ste skôr na obedy, musíte mať šťastie, aby ste vychytali miesto. Svedčí o tom lístok, ktorý je krátky a pestrý, majú tam tie najlepšie jedlá z najlepších a určite odporúčame kašu na raňajky s domácim džemom, lepšiu ste nikdy nejedli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Otto! (@otto.bratislava),

- Najčítanejšie -