Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krištáľové krídlo a červený koberec: Matej Tóth s kúzelnou manželkou, ocenená Sima Martausová v ľudových motívoch

Slovenské celebrity

23. ročník udeľovania Krištálového krídla patrí medzi naše slovenské tradície. Každoročne sa tu zídu hostia z kultúrneho, spoločenského a verejného života. Ako to známym tváram pristalo?

Krištálové krídlo patrí medzi najvýznamnejšie udalosti, ktoré sa každoročne začiatkom roka na Slovensku konajú. 23. ročník sa niesol opäť vo významnom duchu, pričom hostia prišli do novej budovy Slovenského národného divadla skutočne príjemne naladení. 

FEMINITY TV: Krištáľové krídlo a príchody hostí do novej budovy SND

 

 

Ktoré osobnosti boli medzi pozvanými na Krištálové krídlo a ako sa na tento výnimočný večer obliekli? Všetkých hostí si pozrite v našej GALÉRII.

Matej Tóth s manželkou Lenkou

Športovec a olympijský víťaz v rýchlej chôdzi z Ria De Janeiro roku 2016 Matej Tóth prišiel do novej budovy SND v spoločnosti svojej manželky Lenky. Lenka je po jeho boku vždy okúzľujúca a nech sa objavia na akejkoľvek spoločenskej akcii, vždy vzdajú hold úctiteľovi.

Dominika Richterová

Mladá herečka Dominika Richterová zvolila na toto kultúrno-spoločenské podujatie róbu,ktorá dokonale vyzdvihuje všetku jej ženskosť. Niet snáď ženy, ktorá by nemilovala čipku a Slovenky si ju nevedia vynachváliť práve, ak ide o dlhé šaty. Púdrový odtieň jej pristane a vniesla do divadla pôvab, 

Sima Martausová

Talentovaná speváčka Sima Martausová získala Krištálové krídlo v kategórii populárna hudba. Mladá speváčka miluje ľudové motívy a na tento výnimočný večer prišla v šatách z dielne návrhárky Jaroslavy Wurll Kocanovej. Brunetka sa tak odlíšila od prítomných dám a celý večer si užívala príjemnú atmosféru večera. Blahoželáme!

Sledujte viac: VIDEO: Sima Martausová uviedla do života nový album Len tak sa stíšim nádherným koncertom

Juraj Miškov s partnerkou Alenou

Podnikateľ a bývalý minister Juraj Miškov prišiel po boku svojej partnerky Aleny. Tá patrila jednoznačne medzi najlepšie oblečené dámy večera, veď posúďte sami a všimnite si detaily. Čierna róba pochádzala z dielne návrhárky Zariny Šimkovič. 

Vanessa Šarköziová

V hudobnej rodine Cigánski diabli sa pohybuje odmalička a dnes je z nej takáto veľká slečna. Vanessa sa v bielej róbe premenila na mladú slečnu a šaty, ktoré boli kombináciou telovej a bielej sú vždy stávkou na istotu.

- Najčítanejšie -