Presunúť na hlavný obsah

Nepite zapáchajúci kolagén, ktorý nechutí. Vyskúšajte lahodnú prírodnú chuť 2-násobne účinného ZEEN COLLAGEN!

Zdravie

Možno ste ešte kolagénové doplnky nikdy nevyskúšali, možno ste sa s nejakými aj stretli, no odradila vás ich chuť alebo účinky, ktoré nie a nie sa dostaviť. To, že kola-gén nášmu telu postupom veku chýba, je fakt. No existuje cesta, ako ho prírodným spôsobom doplniť a k tomu získať aj niečo navyše. Zoznámte sa so značkou ZEEN COLLAGEN, ktorá má hneď niekoľko úžasných benefitov.

SKVELO CHUTÍ

Morský kolagén býva často spájaný s nepríjemnou chuťou. Ľudia sa sťažujú na rybaciu alebo žaburinovú pachuť, ktorá im po vypití kolagénu ostáva v ústach. Je pravda, že mnoho značiek tento problém nerieši. Je to pre nich „prirodzená chuť produktu”, s ktorou nemôžu alebo nechcú nič robiť. No existuje aj iná cesta. V ZEEN kolagéne nájdete prírodné stéviové sladidlo, ktoré má nulovú kalorickú hodnotu a dodá mu príjemnú sladkú chuť bez toho, aby ste mali výčitky svedomia. Okrem toho obsahuje aj prírodnú citrónovú arómu, takže pri ZEEN kolagéne sa naozaj nijakej rybacej chuti obávať nemusíte.

TELU DODÁ LEN TO POTREBNÉ

Dôležité je tiež spomenúť množstvo kolagénu v denných dávkach jednotlivých doplnkov. ZEEN COLLAGEN obsahuje presne 6 000 miligramov v jednej dennej dávke, ktorá je dostatočná na to, aby ste už po 3 mesiacoch dosiahli viditeľné výsledky a účinky. Veľa iných značiek ponúka doplnky s takmer polovičným obsahom, a to za skoro tú istú cenu. A prečo práve 6 000 miligramov? Pretože klinické štúdie dokázali, že doplniť kolagén v tomto množstve je to, čo vaše telo potrebuje. Ak by ste užívali menej kolagénu, môže sa stať, že sa svojich vysnívaných výsledkov dočkáte oveľa neskôr alebo vôbec. S vyššími dávkami, ako napríklad 8 000 miligramov, sa taktiež nemusíte vôbec zaoberať. Telo totiž príjme len ten kolagén, ktorý mu chýba a zvyšný jednoducho vylúči. A to sú predsa vyhodené peniaze.

MÁ FANTASTICKÉ ZLOŽENIE, KTORÉ FUNGUJE

Výhodou produktu ZEEN COLLAGEN je tiež jeho bohaté zloženie. Nekončí to totiž len kolagénom, ale rozhodli sme sa k nemu pridať aj látky, ktoré sú nielen zdraviu prospešné, ale pomôžu tiež samotnému kolagénu fungovať na 100 %.

Do ZEEN kolagénu sme napríklad pridali aj vitamín C, ktorý okrem toho, že je dôležitým antioxidantom a chráni telesné tkanivá, pomáha prirodzenej tvorbe kolagénu. Ako? Aj táto štúdia potvrdila, že pri „pletení” kolagénu v tele vstupuje do hry enzým prolylhydroxyláza, ktorého aktivita je podmienená práve vitamínom C. Ak nám tento vitamín chýba, enzým prestane plniť svoju funkciu a nám sa v tele miesto kvalitného kolagénu vytvorí len akési želé. A to nechceme! Preto je vhodné, ba až potrebné zaradiť vitamín C do svojho jedálnička spolu s kolagénovým doplnkom.

Ďalšou pridanou látkou ZEEN kolagénu je kyselina hyalurónová. Možno si niektorí z vás myslia, že kyselina kolagén denaturuje (znehodnocuje), veď to predsa kyseliny robia. No v skutočnosti je oveľa silnejšou kyselinou kyselina chlorovodíková, ktorá je súčasťou našich žalúdočných štiav. A ak práve ona nepoškodí kolagén, ktorý vypijete, tak oproti nej slabučká kyselina hyalurónová nemá na kolagén už vôbec nijaký vplyv. Ak beriete kolagénový doplnok pre zlepšenie pleti, tak kyselina hyalurónová je čerešničkou na torte pre jej zdravší a krajší vzhľad.

fame, že sme vám ozrejmili základné fakty o kolagénových doplnkoch a prezradili viac z jeho zákulisia. V prípade, že máte akékoľvek pochybnosti, jednoducho sa obráťte na nás. Náš ZEEN COLLAGEN vždy bol a bude konzultovaný s odborníkmi, ktorí sú tu preto, aby vyvrátili akékoľvek vaše pochybnosti.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -