Presunúť na hlavný obsah

Herečka Natália Germáni porodila v magický dátum: Bubeník Martin Valihora je hrdým a šťastným otcom

Slovenské celebrity

Okúzľujúca herečka Natália Germáni sa posledné dni pripravovala na pôrod a v obklopení najbližších odcestovala do New Yorku, kde včera porodila zdravú dcérku. Bubeník Martin Valihora je tak hrdým a šťastným otcom.

Sympatická dvojica, herečka Natália Germáni a náš najlepší bubeník Martin Valihora sa tešia z prírastku do rodiny. Za veľkou mlákou priviedla Natália na svet zdravú dcérku. Dvojica jej vybrala meno Zuna a teší sa z toho, že je už medzi nimi. Natália porodila v „magický dátum“ 12.2. 2020.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Valihora (@martinvalihora),

 

Viktória sa teší zo sestričky

Bubeník Martin Valihora má jednu dcéru s moderátorkou Alexandrou Orviskou, Viktóriu. Tá nedávno oslávila 13. narodeniny a na svoju sestričku sa veľmi tešila. S 27-ročnou Natáliou do New Yorku odcestovala najbližšia rodina, vrátane nich. Je úžasné vidieť, že všetci spolu dobre vychádzajú a na ich tvári vidno aj úprimnú radosť. 

Viktória sa mimochodom takisto narodila v New Yorku. Známy bubeník Martin Valihora tam dlho pôsobil a vrámci svojej kariéry je stále s týmto veľkomestom spätý. Moderátorka Alexadra Orviská takisto miluje New York pre jeho rozmanitosť a slobodu, ktorú vie poskytnúť. Aj preto sa sem rada vracia. Všetci členovia rodiny sa o herečku veľmi príjemne postarali a muselo to byť pre ňu skutočne potešujúce.

Dvojici blahoželáme a želáme veľa zdravia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Valihora (@martinvalihora),

- Najčítanejšie -