Presunúť na hlavný obsah

Po troch rokoch vzťahu som zistila, že môj muž má nemanželské dieťa: Prezradila mi to žena, od ktorej by som to nečakala

Partnerské vzťahy

Dozvedieť sa o tom, že váš partner má nemanželské dieťa je celkom rana pod pás. O to viac, ak vám to povie niekto, komu ste 100% dôverovali. Svoje o tom vie aj Simona.

Simona bola čerstvo vydatá, keď zistila vec, na ktorú by nechcela prísť žiadna žena. A navyše ju veľmi zranilo aj to, kto jej celú pravdu povedal. 

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka nesprávnym rozhodnutiam svojej matky som sa stala ženou, ktorá má vo vzťahoch s mužmi tento problém

Milovala som ho absolútne bezpodmienečne

”Za Jakuba som sa vydávala z čistej lásky. Bol skvelý. Naozaj. Úprimný, čestný, galantný a veľmi sexi. Teda aspoň som v tomto presvedčení dlho žila. Pripadala som si ako princezná, keď sme sa dali dokopy. Veľmi mi totiž dlhú dobu imponoval, no trvalo istý čas kým sme začali tvoriť pár. Mal totiž dlhoročnú známosť, ale vraj všetko medzi nimi bolo na spadnutie. A to sa v podstate aj ukázalo. Odišiel od svojej bývalky a veľmi krátko na to, sme začali spolu randiť.  Po pol roku sme sa zasnúbili a po roku vzali. Všetko vyzeralo medzi nami priam idylicky. No žiaľ realita, ako sa ukázalo bola iná.”

Neprehliadnite: Namotal ma na sladké reči a ja som mu dala druhú šancu: Neurobte rovnakú chybu ako ja, práve kvôli tejto situácii

”Bola som v šoku, nechápala som. Na jednej strane kam chodí, na druhej, kam idú naše spoločné financie. Myslela som si, že má milenku. Alebo, že stále niečo rieši so svojou bývalkou. Ani som len netušila ako veľmi som vrámci druhej možnosti blízko k pravde.”

To čo som sa dozvedela, ma úplne paralyzovalo

”Jeden rozhovor s mojou svokrou zmenil všetko. Môj pohľad na manžela, môj vzťah s ňou a našu budúcnosť tiež. Mali sme totiž veľmi pekný vzťah, dobre sme si rozumeli, mali sme k sebe blízko a viem, že je to skôr vzácnosťou, ale fakt som ju mala a mám aj rada. Aj keď to, čo mi povedala, mi mimoriadne ublížilo. A aj fakt, že to predo mnou tajila."

Čítajte tiež: Minulosť mi bránila v nadväzovaní vzťahov s mužmi: Nakoniec som pochopila, čo musím urobiť, ak chcem byť šťastná

Simonina svokra sa rozrozprávala, keď jej Simona položila konkrétnu otázku - či podľa nej niekoho Jakub má. To čo však počula, nechcela vlastne asi vedieť. Nemal síce nikoho, no so svojou ”ex” mal nemanželské dieťa. To, že je tehotná, sa Jakub dozvedel v deň svadby so Simonou. Keď už mala jeho ”ex” pár mesiacov pred pôrodom. Povedal jej, že o to dieťa nestojí a mala si ho dať vziať. Jej tiež neišlo o nič iné ako dostať výživné. A to boli presne tie peniaze, ktoré jej posielal.

"Všetko mi do seba začalo odrazu zapadať ako skladačka. Vo chvíli, keď pravda vyplávala na povrch, netušila som čo robiť, ani ako reagovať. Zbalila som si veci, odišla som ku kamarátke a s manželom nie som v kontakte. Potrebujem čas, aby som sa s tým dokázala vyrovnať. No aj tak neviem, či sa mi to niekedy podarí... Beriem to ako ranu pod pás a neuveriteľne to bolí."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus