Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré udávajú štýl: Tehotná Ivana Gáborík ako femme fatale, Adela Banášová v tomto stylingu bodovala

Slovenské celebrity

Sú známe a štýlové. Tieto tváre rozhodne vedia, čo sa nosí, ale aj ako to nosiť.

Ivana Gáborík

Budúca mamička Ivana Gáborík sa netají tým, že módne trendy pre ňu nie sú cudzie. Je teda jasné, prečo žiari, kdekoľvek sa ukáže. V tomto stylingu "osudovej ženy" sa krásna tehuľka predvedila pred pár dňami a jasne poukázala na to, že i s tehotenským bruškom môžete byť poriadne sexi.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Budúca mamička Ivana Gáborík nám dovolila nahliadnuť do kabelky: Toto musí mať vždy so sebou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Michaela Kocianová

Jedna z najznámejších slovenských modeliek Michaela Kocianová z Elite Bratislava sa roky prevažne zdržiava v zahraničí. To sa výrazne podpísalo i pod jej módny vkus, ktorý je často inšpirovaný street stylom zo svetových módnych metropol. A inšpirovať sa jej štýlom pokojne môžete aj vy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Adela Banášová

Adela Banášová sa často rada zverí do rúk profesionálom. Za týmto jej stylingom stojí Zuzana Kanisová, ktorá je jej dvorná štylistka, a tak presne vie, čo známej moderátorke najviac svedčí. Minimalistický look bol skutočným zásahom do čierneho.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

Jana Slačková

To, že čierna je farba, s ktorou sa málokedy dá niečo pokaziť, dokazuje i styling ďalšej známej tváre. Modelky a redaktorky Jany Slačkovej. Mladá brunetka si môže dovoliť rôzne experimenty, no rovnako tak i minimalizmus, ktorý pôsobí v jej prevedení veľmi neokukane.

Neprehliadnite: VIDEO: Jana Slačková kedysi tancovala po boku hviezd ako J Lo a Robbie Williams: Čo nosí táto kráska v kabelke?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Erika Palkovičová

Veľkým trendom je tiež riflovina. A obliecť sa do nej od hlavy po päty, doladiť to koženou baretkou a štýlovými okuliarmi je síce pre niekoho odvážne, no rovnako tak i veľmi efektívne. Modelka Erika Palkovičová stavila na tieto prvky a jej styling je tiež jedným z tých najzaujímavejších, ktoré sme za posledné dni mohli na známych tvárach vidieť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erika Palkovicova (@eripalko),

Karolína Chomisteková

Vycibrený módny vkus má i bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková. Presne vie, ako jednoducho sa dá povýšiť "obyčajný" kancelársky look. Zoberte opasok, omotajte ho okolo saka a voilá. Máte biznis look, ktorý neomrzí. 

Pozrite si tiež: VIDEO: Nahliadli sme do kabelky Karolíny Chomistek: Čo si zakaždým berie so sebou?

Koho styling sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 1273 ľudí

- Najčítanejšie -