Presunúť na hlavný obsah

Koľko mužov ste mali v posteli? Pozor na čísla, inak vás muži budú považovať za promiskuitné

Sex

Koľko sexuálnych partnerov ste mali? 1, 4, 10...? Mali by ste si dať ale pozor na to, aké číslo poviete partnerovi.

Čísla nepustia

Tak ako účtovníci, občas aj muži operujú s číslami, ktoré hovoria jasnou rečou. Pre nich možno oveľa dôležitejšie, koľko mužov prešlo vašou posteľou. Samozrejme, nikto nečaká, že ak má žena napríklad po 30tke, že v živote mala len jedného alebo dvoch mužov. Tak aké je to správne číslo?

Mohlo by vás zaujímať: Tieto tri znamenia stretnú v marci svoju osudovú lásku: Podľa tohto ju spoznáte

No samozrejme, to závisí od človeka samotného, ale i v tomto smere sa konali rôzne prieskumy naprieč svetom a výsledky v priemere vyšli takmer všade rovnaké, alebo sa len minimálne líšili. Celosvetovo je však podľa Superdrug Survey ideálny výsledok nasledovný : čo sa týka žien, tu vyšlo "šťastné" číslo 7, pri mužoch je to 6.  Presne toľko partnerov je "akceptovateľných" počas nášho života.

Čo sa ale týka promiskuity ako takej, tak tá je tiež celkom vyrovnaná. Muži považujú za promiskuitné ženy, ktoré mali 14 a viac sexuálnych partnerov. Mužom tolerujú ženy o jedného partnera viac, teda 15.

Prečítajte si: Manželka ma podviedla počas našej svadobnej hostiny: Prekvapí vás, ako si pozvala svojho milenca

Sto ľudí, sto chutí

Samozrejme, neznamená to, že teraz máte svojmu priateľovi klamať. No skôr, ako sa rozhodnete spustiť túto časovanú bombu úprimnosti, si skôr poriadne zistite, koho máte pri sebe a ako veľmi mu záleží na tomto fakte. Po pravde, ideálny počet sexuálnych partnerov neexistuje. Pretože každý to berie inak - pre niekoho to môže byť tiež zárukou toho, že máte rada sex, ste v ňom skúsená. Takže nemusíte sa teraz hanbiť za to, ak ste počas svojho života zažili viac, než je tabuľkový priemer. Koniec-koncov sto ľudí, sto chutí...

Neprehliadnite: Už žiadne tabu: Toto sú erotické pomôcky, o ktorých by ste mali vedieť!