Presunúť na hlavný obsah

Štýlové tepláky či legínsy: Stylingy na každý deň, v ktorých sa budete cítiť komfortne

Móda

Home office a víkend strávený doma si vyžaduje pohodlné stylingy. Pre inšpiráciu sme zavítali medzi najznámejšie IT girls, ktoré "to vedia" aj s teplákmi či legínsami, súhlasíte?

Voľné tepláky a trenchcoat

Nebojte sa v tomto období siahnuť aj po odvážnejších kombináciách. Nadčasovú klasiku ako je trenchcoat pokojne skombinujte s farebnou teplákovou súpravou a bielymi teniskami. Ležérny štýl s môžete zachovať aj s takouto dávkou módy a farieb.

Prečítajte si: Rúška sú už súčasťou street-stylových lookov. Niektorí povinnosť ochrany pred koronavírusom zobrali po svojom

 

Voľné safari nohavice

Safari farba pristane každému a to bez výnimky. Navyše, akýkoľvek kúsok v tomto štýle dokáže prežiť čas a ak si teda zadovážite nejaké oblečenie v tomto duchu, môžete si byť isté, že ani o rok, o dva a viac vás to neomrzí. Vždy budete „súčasná“. Kombinujte so zemitými farbami, ale aj s akýmikoľvek inými.

Legínsy s mikinou

Ak preferujete klasiku a najlepšie sa cítite v legínsach, siahnite po klasických čiernych. V kombinácii s mikinou vyzerajú veľmi chic a tento outfit môžete skombinovať aj so šiltovkou. Už dávno neplatí, že tento styling je chlapčenský, práve naopak, v obtiahnutých legínsach získate ženskosti dosť. 

Trenchcoat a mikina s kapucňou

Ako môžete vidieť, trenchcoat môžete nosiť na niekoľko variánt a dokonca aj s mikinou s kapucňou. Veľmi športový strih, ku ktorému môžete dať kruhové náušnice a ihneď získate štýl ako tie najznámejšie IT girls v uliciach Hollywoodu.

Neprehliadnite: Sekáčové kráľovstvá: Štýlové second handy ako novodobá odpoveď na presýtenosť

Legíny s kabelkou 

Športová móda nás neprestáva baviť a legíny so športovou podprsenkou a mikinou na zips môžete pokojne zladiť aj s retiazkovou kabelkou, ktorá je elegantná. Práve spojenie elegancie so športovým duchom vytvára nový rozmer.

- Najčítanejšie -