Presunúť na hlavný obsah

Telo, pre ktoré by iné urobili čokoľvek: Čo všetko to stojí jednu z najsexi Sloveniek?

Slovenské celebrity

Nič nie je zadarmo a už rozhodne nie figúra, akú má bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková.

Dokonalá

I tak by sme mohli označiť figúru Karolíny Chomistekovej. Ak teraz blednete závisťou, možno vás uteší fakt, že Karolína na svojej postave poctivo pracuje, občas až príliš tvrdo. Na druhej strane, je to jej hlavné "živobytie" , takže tá poctivá tvrdosť na pravom mieste.

I keď naša bývalá kráľovná krásy a tiež bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko vždy patrila k ženám, ktorým sa chcú mnohé priblížiť, práve posledné mesiace sa zmenila ešte viac. Jej telo je oveľa vypracovanejšie, no stále veľmi ženské. Čo je jej najväčším tajomstvom?

"Cvičím 5-6krát do týždňa. Striedam kardio a posilňovanie. Mám trénera, ktorý mi vždy vytvára veľmi kreatívne tréningy, pretože som človek, ktorý sa pri monotónnosti začne nudiť. Väčšinou preferujem cviky s vlastnou váhou, malé váhy, box, trx, prvky karate a podobne. Rozmanitosť je pre mňa veľmi dôležitá," prezrádza Karolína.

Pozrite si: VIDEO: Nahliadli sme do kabelky Karolíny Chomistek: Čo si zakaždým berie so sebou?

Samozrejme, tak ako každý, i ona si uvedomuje, že napriek mladému veku a poctivým tréningom, musí na svojej figúre pracovať po inej stránke. I v tomto prípade je veľmi rozhodujúca strava. "Čo sa týka jedálnička, našla som si v tom už systém. Sú samozrejme dni, kedy si doprajem aj niečo nezdravé, veď predsa treba si vedieť užiť život a nie byť len otrokom, ale základom je všetko vybalansovať. Podľa môjho názoru je nastavenie v hlave to najdôležitejšie. Keď má človek v hlave chaos, robí si výčitky skoro zo všetkého a telo je v neustálom strese. Nemôže byť tým pádom nikdy zrelaxované a ťažko sa potom môžete niekam posunúť."

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Nosiť rúško nie je hanba: Známa Slovenka sa podelila o návod, ako si ho rýchlo vyrobiť doma

Karolína sa i vďaka práci influencerky ocitne často v rôznych krajinách a počas týždna aj na rôznych akciách. Tam na ňu číhajú rôzne nástrahy v podobe nezdravšieho jedla. No nie vždy mu odolá. Nakoniec priznáve, že je tiež človek, takže dopraje si aj bublinky v podobe šampanského, sladkosti či poriadne výdatné raňajky s vajíčkami a so slaninkou. Jednoducho vie si nájsť ten správny balanc a viditeľne jej to funguje. 

Neprehliadnite: Tipy na romantické miesta podľa známych Sloveniek: Kde strávite super čas vo dvojici?

- Najčítanejšie -