Presunúť na hlavný obsah

Pohľad na známe Slovenky v civile: Veronika Cifrová Ostrihoňová s kočíkom štýlovo a čo ďalšie?

Slovenské celebrity

Niektoré známe Slovenky dokážu zabodovať aj mimo červeného koberca. Zaujímavé casual looky v posledných dňoch predvádzajú najmä tieto tváre.

Dara Rolins

Dara Rolins má cit pre módu a rada sa hrá. Vidieť to na každom jednom jej stylingu. Tento je jeden z tých, ktorý v sebe spája street wear a pohodlnosť. Ak by ste v niečom mali vyraziť do ulíc, tak práve takto by to malo vyzerať.

Mohlo by vás zaujímať: Známe tehuľky toto obdobie veľmi intenzívne prežívajú: Ako vnímajú všetko, čo sa okolo nás deje?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Veronika Cifrová Ostrihoňová týmto lookom dokázala, že tepláky môžu štýlové na každom, nielen na svetových topmodelkách. Vynikajúca kombinácia vhodná do ulíc, či už na kočíkovanie, prechádzku s priateľmi.

Veronika Vágner

Veronika Vágner si tiež potrpí na praktické, pohodlné kúsky, ktoré sú však na prvý pohľad výrazné. V tomto prípade urobila dobre, keď nakombinovala nenápadné prírodné farby spolu s jedným výrazným prvkom - huňatým kabátom.

Neprehliadnite: Telo, pre ktoré by iné urobili čokoľvek: Čo všetko to stojí jednu z najsexi Sloveniek?

Barbora Brušková

Modelka agentúry Elite Bratislava Barbora Brušková sa roky zdržiava zahraničí. Jej vkus je tým výrazne poznačený, čo však hrá v jej prospech. Kombinácia dlhých šiat s teniskami a oversize džínskovou bundou je skutočným zásahom do čierneho.

Neprehliadnite: VIDEO: Barbora Brušková cestuje ako modelka po svete: Prezradila kabelkové tajomstvá, tieto veci má vždy pri sebe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bruskova (@barborabruskova),

Alžbeta Saloňová

Influencerka Alžbeta Saloňová je veľou milovníčkou módy. To sa často odzrkadľuje na jej lookoch. Alžbeta má v malíčku trendy, takže rozhodne stoji za opozeranie. Ak hľadáte inšpiráciu, čo si zaobstarať do jarného šatníka, ste na správnej adrese. 

Ľubica Šimiaková

Mamička, bývalá misska Ľubica Šimiaková nakombinovala kúsky, ktoré sú veľmi pohodlné, praktické a štýlové. Džínsy na traky, biker boots a trendy čiapka je presne tou kombináciou, ktorá sa hodí na toto obdobie. 

- Najčítanejšie -