Presunúť na hlavný obsah

Túžite po nohách supermodelky? Tréner Naomi Campbell prezradil, čo všetko najznámejšia topmodelka pred 50-tkou robí

Zahraničné celebrity

Ktorá žena by nebledla závisťou pri pohľade na telo takmer 50-ročnej Naomi Campbell?

Na vrchole je viac ako 3 dekády. I dnes, na prahu 50-tky, patrí medzi najobsadzovanejšie topmodelky. Milujú ju dizajnéri, módne magazíny a ženy vždy blednú závisťou, keď sa pozrú na jej postavu. No teraz môžete pre seba urobiť presne to, čo robí aj Naomi Campbell. Jej osobný tréner prezradil, ako presne vyzerá tréning čokoládovej supermodelky, ktorý je zameraný na jej najväčšiu prednosť - krásne štíhle nohy. 

Mohlo by vás zaujímať: Šatník Meghan Markle je nápaditý, ale aj veľmi nákladný: Kto však bude teraz platiť túto parádu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Naomi Campbell (@naomi),

1. Masáž

Presne tak. Naomi začína svoj tréning masážou. Konkrétne masážou penovým valcom. 5-10 minút na začiatku každého tréningu dokonalo premasíruje a prekrví každý sval, ktorý je následne lepšie pripravený znášať záťaž, ktorá ho čaká. 

2. Poctivé kardio

Tomu sa nevyhýba ani Naomi. Zahriatie tela je najdôležitejšie. Jej tréner prezrádza, že veľmi osvedčené je striedanie tempa. Rýchlej chôdze s behom. 10 minút jedno, desať druhé a následne desať opäť to prvé. 

Neprehliadnite: Každá z nás môže byť štíhla a krásna: Skúste overené tipy Jennifer Aniston

3. Sústredenie na cviky

Dôležitejšie, než konkrétny cvik, je intenzita, akou na danej partii pracujete. Takže po polhodinovom kardiu nasledujú cviky, ktoré sú výhradne zamerané na nohy. Drepy so záťažou, alebo ketlbellom, alebo vysoký plank, pri ktorom zdvíhate ruky a nohy zároveň do kríža, sú ideálnym cvikom na túto partiu a zároveň posilnia váš core. 

4. Pomôcky

Tie zohrávajú tiež veľmi dôležitú úlohu. Spomínané činky sú síce účinné, no oveľa efektívnejšie sú podľa neho aj gumy či trx pomocky. Vďaka tomu pracujú vaše svaly intenzívnejšie a poctivejšie. Sústreďte sa na prevedenie, nie na rýchlosť. Ak budete venovať poctivých 30 minút len 3 cvikom, efekt sa dostaví veľmi rýchlo.

5. Mŕtvy ťah

Ak by mal jej tréner vyzdvihnúť jeden cvik, tak je to práve tento. Ak ho budete cvičiť s väčším závažím, efekt bude expresne rýchly. 

Prečítajte si: Stvorené pre ženské telo: Osvojte si jedlá, ktoré večerajú hollywoodske krásky, môžete si ich dopriať bez výčitiek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Naomi Campbell (@naomi),

- Najčítanejšie -