Presunúť na hlavný obsah

Keď nám to v posteli prestalo klapať, urobili sme jednu vec a veľmi nám to pomohlo: Inšpirovali nás naši priatelia

Partnerské vzťahy

Vrátiť iskru a vášeň do spálne môžete celkom ľahko. Tamare a Igorovi sa to podarilo vďaka jednej maličkosti.

Spojila nás vášeň

Tamara a Igor sa brali po pomerne krátkej známosti. Ani jeden nemali veľké šťastie na vzťahy a napokon všetko medzi nimi nabralo celkom rýchly spád. ”Poznali sme sa sotva dva mesiace a vzali sme sa. Bolo to rýchle, nespútané, plné vášne a dobrodružstiev. Presne ako všetko medzi nami od začiatku. Obaja sme si to užívali. Prítomnosť jeden druhého a chémiu medzi nami.  Naozaj to všetko bolo veľmi silné. Ja sama som dovtedy nič také nezažila. Skutočne.” 

Neprehliadnite: To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

Len ako to už býva, na začiatku všetko vyzerá idylicky. No keď prvotné emócie odoznejú, začnú sa vynárať rozdiely a všetka vášeň býva na ústupe. Rovnako to bolo aj v ich prípade. 

”Dostávali sme sa obaja do akejsi ulity. Začali sme sa pred sebou uzatvárať, v posteli to medzi nami začalo upadať a musím priznať, že som sa začala cítiť naozaj zle. Pripadala som si odrazu ako pri všetkých vzťahoch, ktoré mi dovtedy stroskotali. A nevedela som ako z toho von. Boli sme už svoji a chcela som urobiť všetko preto aby to medzi nami bolo rovnaké ako na začiatku.” 

Toto odporúčam každému

Tamara a Igor trávili jeden piatkový večer v spoločnosti kamarátov a nejako s vyššou hladinou vína, ktoré popíjali sa obaja rozhovorili. Povedali im nepriamo o kríze, ktorú v spálni prežívajú. ”Myslím, že za normálnych okolností by som to nikdy nepovedala nahlas, no alkohol búra zábrany. To zrejme pozná väčšina z nás. A bola som prekvapená ako na to zareagovali. Vraj si niečím podobným prechádzali vo vzťahu tiež. No podarilo sa im to zažehnať. Skúsili totiž jednu vec, ktorá na prvý pohľad môže vyzerať bláznivo, no je však veľmi účinná." 

Prečítajte si tiež: Túto jednu vec si osvojte, ak nechcete, aby váš vzťah zovšednel: My s manželom ju praktizujeme v spálni aj mimo nej

"Dvakrát do týždňa hrajú tzv. rolové úlohy v posteli. Tvária sa že sa nepoznajú stretnú sa na nejakom vopred dohodnutom mieste, dajú si večeru ako na prvom rande a potom skončia doma. Prekvapia sa zmenou vizáže, gestami, preberajú témy, ktoré sú pre nich normálne tabu. A verte či nie, skúsili sme to aj my a funguje to geniálne. Je to veľmi oslobudzujúce, niečo nové a mimoriadne rýchlo vám to vráti stratenú vášeň. Odrazu toho druhého vždy vidíte v inom svetle. Je to naozaj super. A odporúčam to každému páru,” uzatvára Tamara.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus