Presunúť na hlavný obsah

Tieto topánky určite nevyhadzujte zo šatníka: Spomeniete si na ne, keď si nebudete mať čo obliecť

Móda

Priznajte sa, koľko párov topánok sa nachádza vo vašom šatníku? Ženy ich majú viac než dosť a pritom stačí len zvoliť tie správne kúsky, ktoré sa stanú vašimi vernými spoločníkmi.

Triedenie šatníka so sebou prináša aj samostatnú kapitolu, akou sú topánky. Tie patria asi k najpočetnejším spomedzi všetkých kúskov a ženy na ne majú jednoducho slabosť. Priznajte sa, koľko ich doma máte? A nosíte ich všetky?

V čase, keď sa módny priemysel otriasa a čoraz viac budeme siahať k tomu, čomu sa hovorí „staré, ale dobré“, skúste sa pozrieť na topánky, ku ktorým sa oplatí vytvoriť si vzťah aj viac ako len na jednu sezónu. Trendy veci sú „out“, prežijú len tie, ku ktorým sa budete môcť vrátiť opakovane. 

Topánky, ktoré budú korešpondovať s vaším kapsulovým šatníkom

My sme sa pozreli na tie modely, ktoré majú superschopnosť prežiť a korešpondujú s vaším kapsulovým šatníkom tak, že kedykoľvek sa na ne obrátite, vždy splnia svoj účel. Je preto dôležité, aby boli kvalitné, práve to vás bude viesť k tomu, aby ste sa o danú vec starali a prípadne opravovali než vyhadzovali.

Inšpirujte sa: Rúška sú už súčasťou street-stylových lookov. Niektorí povinnosť ochrany pred koronavírusom zobrali po svojom

Klasické čierne a telové lodičky so špicou

Samozrejme, nutnosťou je ihličkový podpätok a to vo výške aspoň 8-10 cm. Ak sú topánky kvalitné, nemusíte sa báť, že vás v nich bude bolieť klenba. Venujte radšej dlhší čas zháňaniu takých, v ktorých vás nebudú bolieť nohy. Veľa žien robí chybu v tom, že kupuje topánky tesné a nevyhnú sa tak otlakom, nechajte si priestor na vaše prsty podľa ich tvaru a usporiadania. 

Sandále s tenkými remienkami

Jedny na podpätku a jedny nízke. Sú nadčasové a hodia sa ku všetkému. Krásne predĺžia nohy a dodajú na ženskosti, nech už máte na sebe čokoľvek. Ak sa k nim chcete vracať viacero sezón, pozornosť zaostrite na klasické farby ako čierna, hnedá alebo telová.

Mules

Našuchovacie šľapky na nízkej platforme s uzavretou špicou alebo s otvorenou, v tomto prípade je jasná voľba na vás. Zabezpečia vám komfort, avšak nesmiete naletieť na polyesterové prevedenia. Kožené vás ochránia pred plochými nohami a nepríjemným dotykom zeme. Ten rozdiel je neporovnateľný, určite sa oplatí siahať po topánkach od overených obuvníckych značiek, obzvlášť, ak ide o nízke topánky. To, že na pohľad vyzerajú rovnako, je klamné.

Členkové topánky 

Sú pohodlné a počas upršaných dní aj veľmi komfortné. Nemusíte nič riešiť. Ankle boots by mali byť v šatníku každej ženy, aj keď niektoré si stále myslia, že sú záležitosťou tínedžeriek. Nie je tomu tak, skvelo vyzerajú najmä jednoduché dizajnové prevedenia a ženy, ktoré majú dieťa, to ocenia dvakrát viac.

Športové tenisky

Konečne si získali priazeň nielen dievčat, ale aj žien a to mimo prírody. Vidno ich bežne v uliciach a z pohodlného kúsku sa stala obľúbená obuv trendsetteriek. Fantázii sa medze nekladú a zatiaľ čo niektoré preferujú bielu a zemité odtiene, iné si farebne „uletia“ práve na teniskách. 

Neprehliadnite: Doplnok jari, ktorý budete milovať: Kruhové náušnice sú opäť v hre. Vyberte si ten správny model

Vysoké čižmy po kolená a nad kolená

Čierne vás nikdy neomrzia a vždy budú aktuálne. Elegancia, ktorá zachráni každý váš styling bez toho, aby ste si dávali nejakú extra námahu. Dôležité je, aby vám sadli ako uliate, určite sa oplatí voliť úzke a obtiahnuté modely, ktoré zvýraznia vašu postavu a nechajú ju krásne vyniknúť. Pochváliť sa krásnymi nohami môžete práve aj vďaka čižmám.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus