Presunúť na hlavný obsah

Náš sex vďaka tejto jednej veci nikdy neskĺzol do stereotypu: Dodržiavate ju aj vy?

Partnerské vzťahy

Každý vzťah prechádza rôznymi fázami. Keď však chcete predísť stereotypu v spálni, stačí, ak sa budete držať jednej veci.

Všetci vieme, že najmä dlhodobé vzťahy prechádzajú rôznymi fázami. A to nielen, keď prídu deti. ”Som vydatá od svojich 20-tich a dnes mám tridsať. A hoci sme s manželom spolu viac ako tých desať rokov, nikdy sme nezažili v spálni stereotyp. Hoci to môže znieť neuveriteľne, darí sa nám udržiavať v tejto oblasti iskru a vášeň naozaj dlhý čas."

Prečítajte si: Manžel si na mne v posteli všimol zmenu, ktorá odhalila, kde som predtým bola: Ako by zareagoval váš muž?

Pravidloktoré dokáže zázraky

"Samozrejme, tak ako všetko, ani toto neišlo samé od seba, ale treba na tom pracovať. A tým že my sme nič nenechávali na náhodu od začiatku, celkom sa nám to darí. Dohodli sme sa totiž na jednej veci, ktorú robíme aspoň raz do týždňa a je naozaj kľúčová.”

Dominika a Peter boli skutočne prototypom dokonalého manželského páru. Kdekoľvek sa spolu objavili, žiarili. Nikdy si nezabudli dať pusu, keď sa niekde stretli alebo keď niekto z nich odchádzal. Nielen takú letmú, ale naozaj vášnivú. To však nebolo to, čo im pomáhalo držať v rámci intimity medzi sebou ten najvyšší level. Aj keď samozrejme určite to k tomu prispelo. 

”Toto bol taký náš malý rituál. Vždy sme mali teóriu, že sa nemáme za čo hanbiť. Obaja sme to tak vnímali a prišlo nám to prirodzené. No to, čo nám naozaj pomáhalo, bol jeden, ako my ho nazývame, ”spálňový rituál”.”

Jedna výnimočná noc vás nabije na dlhý čas

”Každý týždeň dokonca aj v čase, keď sme už boli rodičmi, sme si urobili jeden deň v týždni len a len pre seba. A sex sme mali niekde vonku a nie doma v posteli. Niekomu sa to môže zdať povrchné, no pre nás, to je mimoriadne dôležité a vzrušujúce."

Neprehliadnite: K funkčnému milostnému životu potrebujete len tieto tri veci: Viete, ktoré?

"Je to niečo, na čo sa obaja vždy veľmi tešíme. Striedame sa vo výbere miesta aj toho, kto koho začne zvádzať. Jednoducho to má všetky prvky vzťahu ako na začiatku. Verte, že vďaka takejto na oko drobnosti dokážete mať tie motýliky v bruchu aj po 10 či 15 rokoch.”

Dominika a Peter spoločne tvrdiaže by sa človek nemal hrať na to že na toto nemá časHľadať dôvody a výhovorky,  prečo to nejde nemá zmysel Ak chcete, aby váš vzťah fungoval a aby si jeden z vás nenašiel nejakú náhradunaozaj je veľmi podstatné na svojom intímnom živote pracovať a starať sa oňLen na to mnohokrátpri všetkých tých povinnostich zabúdame a dávame ho na poslednú koľajA možno práve to je jeden z dôvodovmnohých rozpadajúcich sa vzťahovči manželstiev

- Najčítanejšie -