Presunúť na hlavný obsah

Koronavírus sa nevyhýba ani Hollywoodu: Tieto známe tváre už stihol potrápiť a takto toto obdobie prežívajú

Zahraničné celebrity

Covid-19 aktuálne trápi celý svet. A nevyhýba sa ani vlnám showbiznisu. Ktoré známe tváre už stihol potrápiť?

Tom Hanks a Rita Wilson

Známy herecký pár, Tom Hanks a Rita Wilson boli medzi prvými tvárami Hollywoodu, ktoré priznali potvredný Covid - 19. Obľúbený a naozaj legendárny hrdina filmov Forrest Gump, či Pentagon Papers, pred dvomi týždňami opustil Univerzitnú nemocnicu v Gold Coast, kde bol liečený spolu s manželkou.

Známy pár neustále informuje na svojich sociálnych sieťach o tom, aby ľudia pristupovali k ochoreniu s istou dávkou opatrnosti a rešpektu.

Obaja s manželkou sa cítia lepšie a veria, že všetko sa bude uberať už len tým pozitívnym smerom.

Prečítajte si: Premena dekády: Z nenápadného dievčatka je supermodelka, z plastikovej barbie miliardárka

Andrew Watt 

Bývalý priateľ Rity Ory, 29 ročný hudobník a producent Andrew Watt má tiež pozitívny test na COVID - 19. Sám vyzýva ľudí na svojich sociálnych sieťach, aby situáciu brali vážne, nezľahčovali ju a pristupovali k veciam zodpovedne. A to aj napriek tomu, že ochorenie prirovnával skôr k silnejšej chrípke. Aspoň tak sa prejavovalo u neho. 

Rachel Matthews

Len 29 ročná kráska, ktorú preslávili najmä snímky Happy Death Day a Frozen 2, tiež priznala pozitívny test na koronavírus. Je jasným dôkazom, že choroba sa nevyhýba ani mladým ľuďom, ktorí sa o svoj imunitný systém príkladne starajú.

Rachel je totiž známa tým, že preferuje skutočne zdravý životný štýl, cvičí a dáva si pozor na svoj jedálniček. Aktuálne sa cíti dobre, nakoľko mala celkovo miernejší priebeh ochorenia. 

Mohlo by vás zaujímaťChiara Ferragni vyzbierala za 24 hodín vyše 3 milióny eur na pomoc proti koronavírusu: Ona sama prispela veľkou sumou!

Charlotte Lawrence

Iba 19 ročná speváčka je zatiaľ najmladšou celebritou, ktorá sa vírusom nakazila. Hoci sama sa cíti dobre, vyzýva všetkých, aby zostali doma v dobrovoľnej karanténe. Jej príznaky boli len mierne.

Prejavovali sa zvýšenou teplotou a sťaženým dýchaním. No aj napriek tomu, je podľa Charlotte veľmi dôležité, aby sme v týchto chvíľach mysleli na tých najzraniteľnejších a robili to aj pre ich dobro. 

Alexina Graham

Anjelik Victoria's Secret Alexina Graham má tiež pozitívny test na Covid - 19Hospitalizovaná bola minulý týždeň so symptómami na koronavírus. Miláčik návrhárov priznalže príznaky ju samú prekvapili aj vystrašili zároveň

Dokonca mala dni kedy potrebovala pomoc aby sa vôbec dostala do vane, nakoľko sa jej zle dýchalo a mala bolesti. Už sa cíti lepšie a každým dňom silnejšiaOdkazuje však všetkým, že k tomu naozaj treba pristupovať zodpovedne

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus