Presunúť na hlavný obsah

Jediná žena, pri ktorej Karel Gott žiaril: Ivanka Gottová zverejnila dojímavú fotografiu ich lásky a chystá prekvapenie

Zahraničné celebrity

Ivanka Gottová pol roka, odkedy nás maestro opustil, zverejnila dojímavý záber a taktiež prekvapila fanúšikov potešujúcou správou.

Je to už pol roka, čo kráľ popu Karel Gott odišiel do hviezdneho neba. Svoj kariérny život však mapoval do poslednej chvíle a zdieľal so svojimi fanúšikmi na tých najmodernejších sociálnych platformách. Karel bol vždy voči svojim fanúšikom otvorený a pokorný. Mal rád spätnú väzbu a komunikoval s nimi vždy, keď sa pustil do nejakej novinky. 

Prečítajte si: Z dcér Karla Gotta vyrástli takéto veľké slečny: Po Ivanke zdedili krásu a nežnosť, po maestrovi talent

Manželka Ivanka v tom bude pokračovať

Ivana Gottová, jeho osudová žena, ktorá stála pri ňom do posledného momentu práve po pol roku zverejnila záber, ktorý dojal nejedného z nás. Maestrovi bola v tých najdôležitejších chvíľach života nesmiernou pokorou a spolu s ich dcérkami vytvárala to najlepšie rodinné zázemie. 
Keďže aj ona sama si ctí jeho prínos pre kultúru v modernej histórii, rozhodla sa pokračovať v tejto komunikácii s fanúšikmi a „oživiť“ tie krásne spomienky, na ktoré nikdy nezabudneme.

Fotografia, ktorá pribudla na oficiálnom instagramovom profile Karla Gotta je nielen prejavom nesmrteľnej lásky ku kráľovi popu, ale tiež vyjadrením obrovskej vďaky v súčasnej neľahkej situácii ovplyvnenej pandémiou. Ivanka Gottová venovala pár slov tým, ktorí sa nachádzajú v 1. línii a doslova obetujú svoje životy a všetko úsilie, aby sme boli zdraví. Vyzýva k spolupatričnosti a na záver poukazuje na jednu pozitívnu správu v týchto neľahkých časoch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karel Gott (@officialkarelgott),

Spomienka na Karla Gotta

Priaznivcom Karla Gotta a jeho hudby oznámila, že na prelome jesene a zimy tohto roka by sa mal uskutočniť spomienkový koncert „Pocta Karlovi Gottovi“ na počesť kráľa popu, legendy. Ivanka tak plánuje v Karlových aktivitách pokračovať a podeliť sa s fanúšikmi o to, čo nestihol. Rovnako na jeseň by mala uzrieť svetlo sveta aj jeho autobiografia, ktorú stihol dopísať. O niektoré momenty sa ešte počas minulého leta stihol podeliť samotný maestro.

Jeho osudová žena a matka jeho dvoch dcér, ktorá bola po jeho boku vždy, sa s úctou a pokorou bude zrejme prihovárať fanúšikom Karla Gotta a aspoň takto pripomínať, že jeho tvorba zostáva večná. 

Neprehliadnite: Kráľ popu Karel Gott: Žena jeho života pri ňom stála do posledného momentu, tušíte, ako sa títo dvaja zoznámili?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karel Gott (@officialkarelgott),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus