Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vytvorte si veľkonočnú výzdobu v tradičnom duchu: Slovenská floristka vám za 30 sekúnd ukáže, ako na to

Bývanie

Veľká noc je za dverami a keďže ju väčšina z nás bude tráviť doma, máme pre vás skvelý tip, ako si vyčarovať veľkonočný aranžmán z toho, čo nájdete bezproblémovo aj doma po ruke, obzvlášť, ak máte záhradu.

K Veľkej noci neodmysliteľne patria vajíčka a možností, čo s nimi doma robiť je niekoľko. Na Youtube ich nájdete od výmyslu sveta, no my sme si pre vás pripravili niečo tradičné a v prírodnom duchu. V jednoduchosti je totiž krása.

S floristkou Katarínou z Ateliéru Papaver vás naučíme počas 30 sekúnd, ako vyčarovať veľkonočný aranžmán v kombinácii kvetov a vajíčok. Lásku k prírode si v tomto čase uvedomujeme o čosi viac ako predtým a sami uvidíte, že vo vašom interiéri by mala mať takisto svoje významné miesto. 
Lúčne kvety a žiarivé farby symbolizujú príchod jari, na ktorý sa tešíme niekoľko mesiacov. Prebúdzanie sa po zime, prvé horúce slnečné lúče a vôňa prírody či čvirikajúce vrabce signalizujúce, že sa vonku všetko prebúdza. Nádherný pocit. 

Inšpirujte sa tiež: Rodina z Oravy vyrába krásne veci z prírodných materiálov: Ich tvorbu si hneď na prvý pohľad zamilujete

Každý môže priložiť ruku k dielu

Navyše, ak máte doma deti, zapojte ich do tejto činnosti, zo spoločného diela sa bude tešiť celá rodina. Vytvorené dielo stačí položiť na kuchynský stôl alebo mu nájsť iné miesto v rámci vášho interiéru a hneď váš príbytok získa inú atmosféru.

FEMINITY TV:  Floristka z Atelier Papaver a jej skvelé tipy na rýchlu veľkonočnú výzdobu

- Najčítanejšie -