Presunúť na hlavný obsah

Mamička s dcérou navrhuje sexi plavky: Najnovšie sa podelila o metódu, ktorá tvaruje perfektné telo, počuli ste o nej?

Fitness

Ruská kráska Natallia Yakimchyk má dve deti, no napriek tomu nezaháľa a neustále sa venuje nejakej aktivite. Najnovšie podľahla skvelej metóde tvarovania tela.

Natallia Yakimchyk sa v rebríčku popularity blíži na Instagrame k dosiahnutiu takmer jedného milióna fanúšikov. To, čím sa zviditeľnila bolo najskôr navrhovanie plaviek NATAYAKIM. Jej sexi strihy a kreatívne nápady na spracovanie si zamilovali ženy po celom svete a najmä tie, ktoré majú dcérky. Natallia totiž navrhuje aj pre najmenšie slečny a práve preto vás jej tvorba doslova chytí za srdce. 

Sledujte video: 7-minútové video cviky, vďaka ktorým zmeníte svoje telo: Najdôležitejšie je schudnúť brucho, ostatné ide samo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa NATAYAKIM (@natayakimbeachclub),

Táto ruská kráska však nezaháľa a aj keď je mamou dvoch detí (dcérky a syna), je neustále akčná. Najnovšie inšpiruje ženy po celom svete cvikmi, ktoré pridáva v podobe videí so svojou dcérou, s ktorou tvorí aj v tomto smere neodmysliteľnú dvojku. Svoje limity však neustále posúva a zhruba pred rokom ju oslovila celkom unikátna metóda cvikov, ktoré perfektne tvarujú celú postavu. Táto metóda sa nazýva Gyrotonic. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natallia Yakimchyk (@natayakim),

Gyrotonic ako spojenie viacerých štýlov

Podľa odborníkov toto cvičenie je spojením viacerých na pohľad nespojiteľných druhov športov. Hovorí sa o prvkoch z bojového umenia Tai-Chi, jogy, pilatesu a tanca. Natallia mala k športu a k aktívnemu životu blízko už odmalička a preto niet divu, že sa jej táto vášeň drží dodnes a neustále posúva svoje limity. 
Toto cvičenie posilňuje všetky svaly na tele a je veľmi dôležité, aby ste predtým boli rozcvičení. Uvoľnenie stuhnutého svalstva, bolestí krka, prekrvenie a zrýchlenie cirkulácie krvi a čistka mysle vytvára skutočný balans medzi životom a telom, dušou. 

Gyrotonic je ako súbor cvičení pre telo veľmi prospešné a jeho pridanou hodnotou je podobne ako pri typoch športov ako je joga a pilates perfektne vytvarovaná postava. Dokonca sa hovorí, že tieto formy cvičenia robia spomedzi všetkých najštíhlejšie lýtka. Ak teda hľadáte nové výzvy na cvičenie, môžete si dať do leta motiváciu vyskúšať práve tento typ cvičenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natallia Yakimchyk (@natayakim),

Neprehliadnite: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

Jej plavky si obľúbila Lena Perminová s dcérkou Arishou, ale aj Doutzen Kroes

Plavky Natallie sú obľúbené u žien po celom svete. Vidieť ste ich mohli napríklad u ruskej módnej ikony Leny Perminovej a jej dcérky Arishy. Nosí ich tiež modelka a anjelik Victoria's Secret Doutzen Kroes s dcérkou Myllenou. Počas dovolenkových dní sú tak maminy perfektne zladené so svojimi najmenšími, ktoré sú ich vernou kópiou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa NATAYAKIM (@natayakimbeachclub),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa NATAYAKIM (@natayakimbeachclub),

- Najčítanejšie -