Presunúť na hlavný obsah

Tieto štyri veci vám prezradia, že to muž po vašom boku s vami nemyslí vážne: Robí ich aj vaša polovička?

Partnerské vzťahy

Ste vo vzťahu, no pochybujete o tom, či to váš vyvolený s vami myslí vážne? Zistili sme, podľa ktorých štyroch signálov to odhalíte naozaj veľmi rýchlo!

Začali ste si schlapom tesne po rozchode, alebo niekým emočne nevyrovnaným, no neuveriteľne ste sa zaľúbili? Pozrite sa, či to je pre neho len prechodné obdobie alebo to vlastne s vami nemyslí vážne? V tom prípade je totiž oveľa lepšie " hodiť spiatočku".

Čítajte tiež: Strávila som s ním najkrajšiu noc: V živote by som po takomto sexe od neho nečakala reakciu, aká prišla na druhý deň ráno

S bývalkou sa z rôznych dôvodov naďalej stýka 

Počúvate neustále dookola dôvody, prečo jej musí niečo odniesť, vrátiť, vydiskutovať si s ňou niečo? To nie je veru predzvesťou ničoho dobrého. Je to totiž jasným znakom toho, že za týmto vzťahom ešte hrubú čiaru neurobil. Pokiaľ teda nechcete byť len akousi "náplasťou", rada nad zlato je - ruky preč. A naozaj čo najrýchlejšie. 

Neukazuje sa s vami príliš na verejnosti

Tak toto skutočne neveští nič dobrého. Pokiaľ čas s vami najradšej trávi doma, prechádzky ho veľmi nebavia a snaží sa za každú cenu chodiť von vo vašej spoločnosti zriedkavo, máte problém. Teda v prípade, že ho ľúbite a rátate s ním aj do budúcnosti. Buď si nie je ešte vašim vzťahom istý, čo je ten lepší prípad, alebo má nejaký dôvod, prečo sa s vami na verejnosti ukazovať nemôže. A tam to už zaváňa niečím komplikovanejším.

Nepoznáte jeho rodinu a zároveň ste stretli minimum jeho kamarátov

Keď spolu nerandíte mesiac, či tri, tak to je predzvesť toho, že minimálne na vážnejší zväzok pripravený nie je. Chlap, ktorý je presvedčený, že s danou ženou chce stráviť budúcnosť, nemá problém ju rodičom a najmä otcovi predstaviť pokojne aj po dvoch týždňoch. Muži sú v tomto totiž veľmi čitateľní.

Téma spoločného bývania je pre neho tabu

Aj keď ste spolu dlhší čas a otvoríte tému spoločného bývania, zdráha sa vyjadriť? Evidetne na tento krok nie je pripravený a zrejme tak skoro ani nebude. Opýtajte sa ho v tomto prípade priamočiaro, ako to s vami a vašou budúcnosťou vidí. Určite je to menšie zlo, ako strácať roky s niekým, komu o nič vážne nejde. Nemyslíte? 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Robí niečo z týchto vecí, váš partner?

spolu hlasovalo 271 ľudí

Áno
94
Nie
177

- Najčítanejšie -