Presunúť na hlavný obsah

Tieto dve znamenia čaká v máji kariérny rast a harmonické obdobie: Čím vás život ešte prekvapí?

Zábava

Ľudí narodených v týchto dvoch znameniach, čaká v máji povýšenie a veľmi rýchly kariérny rast. Pozrite sa spolu s nami, či k nim patríte aj vy. Ak áno, krásne obdobie vás rozhodne neminie.

Vyzerá to, že ľudia, ktorí sa narodili v znamení Rýb a Panny budú mať v máji o niečo viac šťastia ako tí ostatní. Najmä, pokiaľ pôjde o kariérnu oblasť. Tam im budú hviezdy mimoriadne priať. No život si pre nich pripravil aj iné prekvapenia.

Ryby

Hoci ste práve v poslednom období neprežívali práve najľahšie obdobie, verte, že teraz sa všetko na dobré obráti. Do práce sa hneď na začiatku mája vrátite novými kreatívnymi nápadmi, ktoré ocení značne a vo veľkej miere aj vaše vedenie. Čaká vás skutočne veľký kariérny rast a pochopiteľne, oveľa lepší plat.

Konečne si budete môcť trochu dopriať a v lete si užijete voľno, o akom ste vždy snívali. Tých, ktorí žijú v partnerskom vzťahu, čakajú tiež zásadné zmeny. Zásnuby, svadba, či prírastok do rodiny. Teraz načerpáte aj novú, pozitívnu energiu a bude sa vám žiť oveľa ľahšie. Lebo budete spokojní sami so sebou a tento pocit je pre vás nesmierne dôležitý. 

Neprehliadnite: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

Panna

V oblasti profesionálnych záujmov je viac ako pravdepodobné, že vás čaká kariérny rast alebo úplná zmena zamestnania. Taká, ktorá vám však prospeje a bude pre vás ozajstným prínosom. Aj keď vnútorne budete bojovať s pochybnosťami, je to dobrá cesta. Nemali by ste však zbytočne riskovať a je viac ako nutné, aby ste dali na svoju intuíciu. Uvedomíte si, že život máte len vo svojich rukách. Základom je, aby ste sa pozreli na svoj cieľ, zabudli na prekážky a začali veriť sami v seba a svoje schopnosti. 

Stretnete nových ľudí, ktorí budú pre váš profesijný úspech veľmi dôležití. Čo sa týka vzťahov, je fajn, že sa niektoré rodinné väzby posilnia. Niekedy ste na seba a svoje okolie príliš prísni. Pamätajte, nikto nie je dokonalý a každý má právo robiť chyby. Nájdete človeka, ktorý vám bude veľmi blízky a neskončí to s ním, len pri letnej romanci. 

Čítajte tiež: 4 hormóny zodpovedné za vaše priberanie: Podľa partie, v ktorej sa vám usádza tuk zistíte, čo treba zmeniť

Je podľa Vás úspech v kariére, priamoúmerný tomu, či človeka práca baví?

spolu hlasovalo 640 ľudí

Áno
577
Nie
63

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus