Presunúť na hlavný obsah

Jednoduchý trik, ktorý vám zlepší sexuálny život: Počuli ste o pravidle šiestich minút?

Sex

Každý pár sa dostane občas do rutiny, z ktorej nevie vyjsť. Ak sa nachádzate v niečom podobnom, no chcete svoj sexuálny život zlepšiť, vyskúšajte pravidlo šiestich minút.

Ako dokáže šesť minút ovplyvniť kvalitu sexuálneho života? No možno vás to prekvapí, ale odpoveď znie - veľmi. Pravidlo šiestich minút je aj veľmi jednoduché - toľko minút by ste mali venovať predohre, než sa dostanete k sexu samotnému. Ale pozor, platí to pre oboch. Ako to je vôbec možné?

Mohlo by vás zaujímať: Jedno zo znamení zverokruhu bude v máji čeliť sexuálnemu pokušeniu: Áno, aj keď je vo vzťahu

Toto zistenie vyšlo z testov, ktoré uskutočnil určitý výrobca kondómov a Kanadskej rady pre informácie a vzdelávanie o sexe. Odborníci si zobrali na paškál 1500 ľudí, u ktorých sa zaujímali o dĺžku a kvalitu ich sexuálneho života, o ich samotné návyky a spokojnosť s doterajšími výkonmi, prípadne nespokojnosť. A výsledok? Veľmi jednoduchý - tí, ktorí sa pred samotným sexom venujú aspoň šesť minút predohre, sú v sexe oveľa spokojnejší, a čo viac, aj v živote. Vo vzťahu sa cítia oveľa šťastnejšie a milovanejšie. Práve títo ľudia však uvádzajú, že ideálny čas predohry je práve šesť minút.

Tieto výsledky sú veľmi priaznivé napríklad pre mužov, ktorí bojujú s problémom predčasnej ejakulácie. Práve počas tohto času ju môžu dosiahnuť a neskôr sa tak môžu plné sústrediť na samotný akt a svojej partnerke v posteli, ktorá to určite náležite ocení. 

Prečítajte si: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

Ženy to ale majú trochu inak. I ony síce tvrdia, že práve 6 minút je dobrý čas na navnadenie tela aj mysle, ale k dokonalosti by prihodili ešte pár minút navyše. Ale obe pohlavia sa zhodujú na tom, že práve šesťminútovka je akýsi základ zdravého sexuálneho života. Ak ste doteraz teda nevenovali predohre ako takú pozornosť, rozhodne to napravte. A skúste si ju s partnerom aj stopnúť. Takto presne budete vedieť, koľko času obaja potrebujete na to, aby váš sex nadobudol iný rozmer. 

Neprehliadnite: Bizarné rozchodové hlášky, ktoré vás pobavia: Toto sú skutočné prípady, i keď tomu nebudete chcieť veriť