Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na 2. polovicu roka: Jedno zo znamení bude musieť hľadať novú cestu a kto sa môže tešiť na finančný úspech?

Zábava

Tento rok nám čas letí akosi rýchlejšie a o chvíľu tu máme druhú polovicu roka. Aký osud čaká jednotlivé znamenia zverokruhu podľa hviezd?

Kozorožec

Začiatok roka bol pozvoľný, no v druhej polovici roka očakávajte životné zmeny. Svadba, prírastok alebo kariérny postup vám klopú na dvere. Dôležité je byť pripravení a čeliť výzvam, nebáť sa ich.

Prečítajte si: Dátum narodenia ženy a muža odhalí, či ste kompatibilní: Akú šancu má váš vzťah prežiť?

Vodnár

Vodnár si v prvej polovici roka musí prejsť vysporiadaním sa s neľahkou situáciou, ktorá však nebola zapríčinená ich zlyhaním, ale vonkajšími okolnosťami. Netreba sa obviňovať. V druhom polroku ho čaká finančný úspech alebo kariérny rast.

Ryby

Ryby si v týchto dňoch uvedomia dôležitosť rodiny a priateľov. Objavia tak silné väzby, o ktorých doposiaľ netušili a od tohto momentu si ich budú viac vážiť. Ich kvalita života sa v druhom polroku v dôsledku toho zlepší.

Baran 

Prvé mesiace v roku neboli pre Barana ideálne a takmer všetko, čo si budoval, zostalo zrazu v ohrození. Musí sa však otriasť a chvíľu žiť skromne a s pokorou. Po každej búrke vyjde slnko a tak by to malo byť v druhej časti roka.

Býk

Býci sa v druhom polroku môžu chopiť nových príležitostí. Ich doterajší život sa môže zmeniť, pokiaľ budú ochotní trochu zariskovať. Niekedy treba odhodiť zábrany. 

Blíženci

Blíženci budú musieť hľadať novú cestu a vymaniť sa tak zo stereotypov, do ktorých sa v poslednej dobe dostali. V druhom polroku sa budú musieť zamyslieť nad tým, kam chcú smerovať. 

Rak

Ľuďom narodeným v znamení Raka sa v poslednom období príliš nedarilo. To najlepšie, čo môžu pre svoje dobro urobiť je brať veci tak, ako sú a nezaťažovať sa tými, ktoré nevedia zmeniť. 

Lev 

Lev rád ide proti davu a na jeho občasné excesy sme si už zvykli. Ani prvá, ale ani druhá polovica roka však na to nie je stvorená a svoje správanie by mali držať viac na uzde. Inak sa im to môže  vypomstiť.

Panna

Naopak, Panne ide po celý rok karta a praje im šťastena. To, v čom boli dobrí, sa u nich znásobí a všimne si to aj okolie. 

Váhy 

Váhy vstúpia do druhého polroka so zdravým sebavedomím, dosahujú totiž jeden úspech za druhým. Hviezdy sú im naklonené a všetko dosahujú na pohľad s ľahkosťou, je za tým však veľká drina.

Škorpión

Škorpiónom sa bude dariť vo všetkom, čo si zaumienia, ale to môže na pohľad niekomu prekážať a môže sa objaviť niekto, kto im to bude chcieť prekaziť. Mali by byť obozretní a všímať si viac, kto sa pohybuje v ich tesnej blízkosti.

Neprehliadnite: Tieto dve znamenia čaká v máji kariérny rast a harmonické obdobie: Čím vás život ešte prekvapí?

Strelec

Okolo ľudí narodených v znamení Strelca sa v druhej časti roka objavia ľudia, ktorí ich môžu niekam ďalej posunúť či už osobnostne alebo kariérne. Pravdepodobný výsledok toho celého bude viac než priaznivý, takže sa nemusí ničoho báť.

- Najčítanejšie -