Presunúť na hlavný obsah

Ako obnoviť spaľujúce vzrušenie vo vzťahu? Objavte 5 účinných trikov a nebude vám vedieť odolať

Sex

Pravdou je, že každý vzťah sa dostane do bodu, kedy motýle v bruchu utíchnu a vzrušenie ustupuje. Ako vrátiť späť iskru do vzťahu?

Ak nie ste zmierené so stavom vášho sexuálneho života a chcete opäť zažiť to povestné iskrenie, máme pre vás niekoľko tipov, ako na to. Pomôcť vám môže dávka fantázie, afrodiziaká, ale napríklad aj doplnky na podporu erekcie a predĺženie sexuálneho výkonu.

#1 Znovu si prečítajte horúce správy

Dostali vás niekedy správy od partnera do stavu, že keby ste boli v tej chvíli s ním, skočíte po ňom ako po údenom? Výmena eroticky ladených správ má niečo do seba, a to aj po nejakom čase. Dokážete v nich identifikovať partnerove, ale aj vaše hlboké túžby. Vráťte sa do niektorej z vašich konverzácií a s najväčšou pravdepodobnosťou nezostane len pri čítaní.

#2 Pripravte si afrodiziakum, ktoré vás oboch rozpáli

Kedysi chodili ženy po radu ku bylinkárkam, aby im pomohli opätovne privolať túžbu. Poznatky o bylinkách a rôznych afrodiziakách, ktoré to umožňujú, sa však uplatňujú dodnes, len v sofistikovanejšej podobe.

Pripraviť sebe a partnerovi jedlo, po ktorom sa môžu prebudiť k životu vášne, nie je vôbec nereálne. Najmä, keď vezmeme do úvahy, že niektoré afrodiziakálne vlastnosti rastlín sú využívané už stovky rokov a poznali ich aj tradičné medicíny.

Začať môžete aj zľahka: povzbudzujúcim čajom. Ten by mal obsahovať bylinky, ktoré podporia sexuálnu túžbu, výkonnosť a stimulujú libido vás oboch. Medzi ne patria napríklad kotvičník zemný, damiána alebo pupočník ázijský.

#3 Jasný odkaz v podobe tabletiek na podporu erekcie

Na princípe povzbudenia za plnej podpory prírody pracujú aj prírodné doplnky výživy, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života. Sú plné extraktov z tradičných bylín a aminokyselín, môžu podporiť pevnú erekciu a výkon muža v posteli (spomínaný kotvičník, maca peruánska, l-arginín).

Svojmu partnerovi môžete vo forme malého darčeka dať jasne najavo, že stojíte o renesanciu vo vašej spálni, znovuprebudenie vášní a záchranu vzťahu v tomto zmysle.

Tip pre náročných: Tajne túžite po dlhšom milovaní? Vedeli ste, že existujú doplnky výživy, ktoré priaznivo ovplyvňujú dĺžku sexu? Viac info nájdete TU.

#4 Venujte sa sebe

Stráviť nejaký čas od seba a venovať sa pritom svojim záujmom, to nie je vôbec na škodu. Môžete chodiť do posilňovne, ísť si zaplávať alebo navštevovať kurz tai-chi. Bude to najmä znamenať, že sa venujete svojmu telesnému rozvoju a s partnerom netrávite 24 hodín denne.

Na jednej strane vám pomôže viac sa na seba tešiť a na druhej strane tým vyšlete signál partnerovi, že chcete (nielen) pre neho vyzerať neustále atraktívne.

#5 Zapojte fantáziu

Nuda v spálni dokáže aj v najstabilnejších pároch predstavovať závažný problém. Sexualita je neoddeliteľnou súčasťou pevného vzťahu a nenaplnené túžby bývajú častým dôvodom nevery. Nenechajte sa ničím zaskočiť a vneste nové iskrenie do postele (alebo kamkoľvek si zmyslíte) s malou pomocou. Čo tak využiť sexuálnu príručku?

Vďaka novým poznatkom si môžete zvýšiť svoje sebavedomie v posteli, prebudiť vášne, ktoré zapadli prachom, prebudiť kreativitu a predstavivosť. Prevedie vás svetom sexuálnych hračiek, použitia dirty talk, a čítaním šteklivých príbehov nabudí vaše chúťky.

Nech už použijete ktorýkoľvek z uvedených spôsobov, vaša aktivita smerujúca z zlepšeniu sexuálneho života určite nezostane nepovšimnutá. Nezabúdajte, vždy existuje šanca vrátiť iskru do partnerského zväzku! Začať môžete jedným z týchto tipov.

-Reklamná správa-