Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto troch znameniach zverokruhu sa považujú za najlepšie milenky: V čom je ich prednosť?

Partnerské vzťahy

Ak veríte na astrológiu, určite vás zaujme informácia o tom, ktoré ženy sa považujú za najlepšie milenky podľa znamenia.

Čo ich spája?

Čo však robí tieto ženy takými dokonalými milenkami, že vynikajú nad ostatnými? Predovšetkým to je postoj k sexu. Neboja sa o ňom rozprávať, skúšať nové veci, neboja sa nahlas povedať, že ho majú rady. Nie je to však o žiadnej promiskuite. Ak sa zamilujú, tak nepotrebujú vyhľadávať posteľné radovánky niekde inde. Teda iba dovtedy, ak im partner v sexe "stačí". Dôležité je pre ne, aby ste nespadli do rutiny a nezačali sa nudiť. A o ktorých znameniach je teda reč? 

Prečítajte si: Tieto znamenia dostanú v máji šancu na nový život: V čom prekvapíte samých seba aj najbližších?

Strelec

Toto znamenie miluje byť milovaný. Orgazmus nikdy nepredstiera, takže partner vždy vie, na čom je. A to sa mužom veľmi páči. Predovšetkým mladé ženy narodené v tomto znamení milujú sex ako taký, je to pre ne zábava, takže vždy, keď sa im naskytne príležitosť, snažia sa ju využiť a zobrať si z toho, čo sa len dá. 

Škorpión

O tomto znamení je všeobecne známe, že sex je pre nich niečo ako návyková látka. Preto sa radia aj medzi najväčších záletníkov. No žena narodená v znamení Škorpióna je hotovou výhrou pre každého chlapa, ktorý je naladený rovnako. Nebojí sa experimentov, práve naopak, je ochotná vyskúšať takmer čokoľvek. 

Mohlo by vás zaujímať: Popri mne spával aj so svojou ex: Ako muži vnímajú tento typ vzťahov?

Váhy

Váhy sú považované za jedno z najvášnivejších znamení. A preto sú ženy Váhy zároveň aj vynikajúce milenky. Ale pozor, nevyhľadávajú sex ako taký. Majú ho spojený s láskou. Takže, ak sa do vás zamiluje žena v tomto znamení, budete mať pocit, že ste vyhrali v lotérii.

Neprehliadnite: Tento typ žien dostane každého chlapa a je jedno, či je zadaný: Patríte medzi ne aj vy?

- Najčítanejšie -