Presunúť na hlavný obsah

Tereza Maxová je ukážkovým príkladom, ako by mali ženy starnúť: Túto ženu je za čo obdivovať

Zahraničné celebrity

Patrí medzi stálice modelingu už viac ako 30 rokov a stále je o ňu enormný záujem.

Známa česká topmodelka Tereza Maxová túžila byť právničkou, no nakoniec sa vydala iným smerom. A vybudovala si kariéru, o ktorej môže mnohé jej kolegyne snívať. Tereza je zjav vo svete modelingu, ktorý nemal konkurenciu pred rokmi a ťažko by sme ju hľadali aj teraz. Neobyčajné rysy tváre, vysoká štíhla postava ju priam predurčovali na túto dráhu. No aj dnes, vo veku 48 rokov je stále na vrchole popularity, obľubujú ju módne magazíny, takže práce má stále dosť. Lenže ona sa predovšetkým venuje rodine a charite, ktoré sú pre krásnu modelku prioritou číslo jeden. 

A aj preto je Tereza veľmi obdivovaná, či už vo svete alebo doma v Česku. I keď má na konte spolupráce so svetovo uznávanými fotografmi, dizajnérmi a magazínmi, vždy stála táto rodáčka z Pardubíc nohami na zemi a preto si získala sympatie. A nielen tým. V dobe, keď je svet plný umelej krásy, strachu z vrások, si Tereza razí vlastnú cestu - cestu prirodzenosti. Naďalej si ponecháva svoju ženskú stránku, no nesnaží sa oklamať prírodu ani fanúšikov. 

Prečítajte si: Rozhovor so známou slovenskou youtuberkou Peťuš: Priznať sa, že som bola znásilnená, bolo ťažké, no potrebné

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Maxova (@terezamaxova),

Vrásky? Žiadny problém!

Tí môžu na jej instagramovom profile pravidelne vidieť fotky Terezy aj bez make-upu. Takto modelka dokazuje, že je tiež len človek, a vrásky sa nevyhýbajú ani jej. Veľmi obdivuhodné je i to, že neprepadla trendu upravovania fotografií na sociálnych sieťach, ako to robia jej mnohé, i mladšie, kolegyne. 

Moholo by vás zaujímať: Prirodzená vs. retuš: Claudia Schiffer priznáva, že umelo vytvorená krása je pre svet oveľa atraktívnejšia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Maxova (@terezamaxova),

Na sociálnych sieťach však vidieť aj život, aký vedie krásna modelka. A ten je rovnako krásny, ako jej vzhľad. Rodinný život si užíva predovšetkým v luxusnom rezorte po boku manžela a detí, kde sa však vždy rada venuje aj "tradičným" domácim prácam. Napríklad pečeniu. A i keď sa prírodu nesnaží oklamať, predsa len si pomáha cvičením udržiavať sa v skvelej kondícii. I Tereza prepadla joge, ktorá je veľkým trendom medzi modelkami, a ktorej môže vďačiť za krásnu postavu aj po pôrode a tesne pred 50-tkou. 

Neprehliadnite: VIDEO: Fenomén instagramových modeliek: Ako ho vnímajú modelingoví experti Saša Jány či Michaela Kocianová?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Maxova (@terezamaxova),

- Najčítanejšie -