Presunúť na hlavný obsah

Trik na lepší sex než kedykoľvek predtým: Stačí zmeniť túto vec!

Sex a vzťahy

Zmenil sa váš sexuálny život tak, že túžite po skutočnej zmene? Ste pripravené na to, že vo vašej spálni to bude opäť iskriť?

Ľudia odjakživa hľadali spôsoby, ako zlepšiť situáciu v sexuálnej oblasti, a to už po tisíce rokov. Prirodzeným spôsobom, ktorými sa zaoberajú nielen páry, ale aj vedci, sú jedlo či vitamíny pre mužov. Môžu skutočne zmeniť tak veľa?

Čo urobiť inak? Odpoveď je smiešne jednoduchá

Niektorým potravinám zvykneme hovoriť “superpotraviny” pre ich vysoký obsah výživných látok a blahodárny vplyv na organizmus. Potravinám, ktoré majú blahodárny vplyv na libido, lepšiu výdrž v posteli a celkový sexuálny život hovoríme afrodiziaká. Aj malá zmena životosprávy a zaradenie afrodiziák do svojho denného jedálnička dokáže spôsobiť víchor v spálni. Ako tomu môžete dopomôcť?

#1 Afrodiziaká a vitamíny pre mužov

Konzumácia mäsa má pre sexuálny život svoje opodstatnenie. Hovädzie, kuracie a bravčové mäso totiž obsahujú L-arginín a zinok. Prečo sú tak dôležité?

L-arginín prispieva k pevnej erekcii, pretože pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavných orgánov nevynímajúc. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny mužského pohlavného hormónu v krvi. Okrem toho hrá dôležitú rolu pri udržiavaní plodnosti a správnej reprodukčnej funkcie.

Nie nadarmo sú tieto dve dôležité zložky spolu s výťažkami tradičných bylín a vitamínov, ktoré prispievajú k udržaniu sexuálnej kondície a vitality, súčasťou Zerex Ultragold. Tento prírodný doplnok výživy dokáže vďaka účinným zložkám dlhodobo podporiť libido, chuť na sex a produkciu testosterónu.

#2 Alkohol? Len s mierou

Kým nadbytok alkoholu dokáže chuť na sex zabiť a uškodiť aj celkovému výkonu mužov, pohár červeného môže ženám výrazne nabudiť sexuálnu túžbu. Dôležité však je mať pod kontrolou aj príjem vitamínov a minerálov, ktoré vedia udržať celé telo v dobrej kondícii.

Napríklad vitamín B6 prispieva k prirodzenej činnosti nervovej sústavy, funkcii imunitného systému, zníženiu miery únavy a vyčerpania. K správnej imunite prispeje “céčko”, železo pomáha s okysličovaním, selén slúži ako antioxidant a napomáha ochraňovať telo pred voľnými radikálmi. Chróm prispieva k prirodzenej hladine krvného cukru.

Tip: Zdá sa vám to príliš veľa? So zdravím sa však neoplatí trocháriť. Ideálne bude, ak si zaobstaráte všetky tieto potrebné vitamíny v jednej dávke - napríklad prostredníctvom vysoko-koncentrovaných vitamínov Vitality Complex.

#3 Cigaretám nechajte odzvoniť

Fajčenie môže negatívne ovplyvňovať krvný obeh a byť dôvodom množstva zdravotných problémov. Jedným z nich je erektilná dysfunkcia. S týmto problémom sa vo svojom živote stretne viac ako 30 % mužskej populácie. Vplýva nielen na sexuálne zdravie, ale ovplyvňuje tiež celkový zdravotný stav, partnerské, rodinné vzťahy či radosť zo života.

Pár slov na záver

Ten najlepší sex na svete docielite aj s pomocou tak jednoduchej veci, akou je zmena životosprávy. Stavte na doplnky stravy pre mužov (ktoré môžete partnerovi nenápadne podsunúť), spolu s dostatkom vitamínov a minerálov pre oboch a štipku fantázie. Sex sa môže stať takým, akým doposiaľ nikdy nebol!

-Reklamná správa-

- Najčítanejšie -