Presunúť na hlavný obsah

Prejavy náklonnosti, ktoré muži nemajú radi: Po tomto väčšinou pred ženami zaradia spiatočku

Partnerské vzťahy

Dávajte si veľký pozor, ako prejavujete svoju náklonnosť k partnerovi. Nie všetky prejavy sú im po chuti a prinesú želané ovocie...

I keď chlapi milujú, keď sú pre vás stredobod vesmíru, predsa len sú prejavy, ktoré im v hlave radia hodiť spiatočku. Všetkého veľa škodí aj v tomto prípade a na toto by ste si podľa nich mali dať najväčší pozor. 

1. Žiarlivosť na znak lásky

Tak to nikdy nerobte. Možno si myslíte, že tak pochopí, ako veľmi ho máte rada. Ale jediné, čo z toho budete mať je to, že mu neveríte, že ste žiarlivá stíhačka... Jasné, občasná "zdravá" žiarlivosť je na mieste, ale nič netreba preháňať. Muži neradi počúvajú žiarlivostné výlevy a ak to bude na dennom poriadku, veľmi rýchlo zutekajú niekam inam. Tak veľký pozor na to!

Mohlo by vás zaujímať: Žili sme spolu osem rokov, no po našom rozchode si domov nasťahoval mesačnú známosť: Neurobte rovnakú chybu ako ja

2. My

Veľa žien má tendenciu po nejakom čase spojiť JA a TY do MY. I keď to myslia naozaj dobre a chcú tak dať najavo, že svojho partnera majú rady, tak pochopenie u mužov tým nebudú mať. Reakcia bude skôr opačná. MY pôjdeme do kina, MY si objednáme na večeru, MY sme boli, MY sme mali... Hlavne, ak ste spolu len pár týždňov, nerobte takéto veci. Nie je to veľmi obľúbené u silnejších polovičiek.

Prečítajte si: Sex na jednu noc ma stál takmer manželstvo: Napokon mi žena odpustila pod touto podmienkou

3. Sex z povinnosti

Aj to sa občas stáva. Žena chce potešiť muža, prejaviť mu náklonnosť,  i keď sa na to necíti a dáva to patrične najavo. To, že sa takto "obetuje", aby si drahý mohol užiť. Lenže on si to tiež s takýmito rečami veľmi neužije. Žiadny muž nechce mať spojený sex s lamentovaním. A rozhodne nepovažuje za prejav náklonnosti to, že sa s ním vyspíte, len aby mal radosť. 

4. Sociálne siete plné vyznaní a fotografií

Znie to až príliš sladko. A mužov z toho skôr rozbolia zuby. Nechcú a nepotrebujú byť na každej fotke, ktorá kričí "sme šťastní a zamilovaní". Nenúťte ich preto do spoločného fotenia sa, ak to nechcú. A čo viac, nenúťte ich nikdy zdielať tieto fotky, ak to tak necítia. Muži berú sociálne siete trochu inak. Súkromie si viac vážia ako ženy, nie je pre nich priorita vypisovať to do sveta. 

5. Čas len na seba

Neberte mu ho. Nevnucujte sa do každej jednej jeho aktivity. Dajte mu priestor, aby si mohol ísť zacvičiť sám, aby mohol skočiť na pivo s priateľmi sám. Predsa žiadnemu vzťahu nikdy neprospelo, ak partneri boli spolu 24 hodín 7 dní v týždni. Ak vás bude mať neustále za chrbtom, a aj v tom prípade, ak mu tým chcete dávať najavo, ako ho máte rada, zuteká rýchlejšie, ako si myslíte. 

Neprehliadnite: Prijala som ponuku na prácu, ktorá sa neodmieta: Zamotala som sa však so šéfom, zachoval sa ako typický ješitný chlap

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe