Presunúť na hlavný obsah

Večerné rituály Magdalény Šebestovej, ako sa starať o svoje telo a pleť: Na čo nedá kráska dopustiť?

Slovenské celebrity

Dôkazom toho, že mama môže byť úspešná, starostlivá, sexi a štýlová zároveň je známa tmavovláska, Magdaléna Šebestová. Pozrite sa spolu s nami, na ktoré večerné rituály, nedá dopustiť a pomáhajú jej zostať stále nádhernou.

Každý večer nedá v starostlivosti o pleť dopustiť na kombináciu týchto rituálov

"Najviac si dávam záležať na čistení pleti hlavne večer. Na to si vždy musím nájsť čas. Používam Lumispa a potom nanášam séra a nakoniec krém. Ak kvalitne nečistíte pleť, tak všetky kozmetické procedúry su zbytočné. Musím si zaklopať, ale s pleťou som nikdy problém nemala," hovorí kráska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor s Naty Kerny: Romantické chvíle sú pre mňa väčším znakom lásky ako oddávací papier

Aj pre telo je večer treba niečo robiť

Magdaléna je známa tým, že šport a pohyb sú pre ňu v živote veľmi dôležité. Cvičeniu sa venuje už roky so svojím trénerom. "Cvičím pravidelne dvakrát do týždňa, so svojím trénerom Martinom Zimanom. V strave som sa nikdy neobmedzovala, aj keď je pravda, že sladké nemusím a vyprážané takisto."

No a večer je podľa nej tiež dôležité niečo pre seba robiť. Nemusíte ísť na hodinu behať, stačí venovať trošku času sama seba a výsledky sa dostavia. "Vždy si nájdem čas na zopár brušákov a drepov aj keď len 10 minút pred spaním,"  dodáva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Po tejto hodine už neje a dáva si pozor čo si dopraje

"Diétu som nikdy nedržala, ale pár hodín pred spaním nejem." Toto je niečo, čo odporúčajú aj tréneri. Ideálne je dať si posledné jedlo tri hodiny pred spaním. Aby mal váš organizmus prijaté kalórie aj čas spracovať. A takisto sa zamylite nad tým, čo si doprajete. Cestoviny, či rizoto si dajte skôr na obed, večera by mala byť predsa len ľahšia. 

"Na večeru milujem čerstvý šalát so zeleninou, vajíčkom, alebo grilovaným syrom. Alebo grilované zemiaky s dressingom z gréckeho jogurtu, na spôsob tzatziky." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Neprehliadnite: Rozhovor so známou slovenskou youtuberkou Peťuš: Priznať sa, že som bola znásilnená, bolo ťažké, no potrebné

Príklad večere podľa Magdalény:

  • čerstvý šalát so zeleninou, vajíčkom
  • čerstvý šalát so zeleninou a grilovaným syrom
  • grilované zemiaky s dressingom z gréckeho jogurtu, na spôsob tzatziky 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

- Najčítanejšie -