Presunúť na hlavný obsah

Manželka mi bola neverná s kolegom: Na celej veci ma však naštvalo niečo úplne iné

Partnerské vzťahy

Viete si vôbec predstaviť takúto situáciu? Čitateľ Dávid sa priznal, že to bola pre neho veľká zrada a nočná mora v jednom.

Dokonalá idylka?

Nikdy som nemal dôvod pochybovať o svojej manželke. Jasné, občas sme sa za niečo vedeli pohádať, ale nebolo to nič nezvyčajné. Boli sme spolu už do vysokej školy, rozumeli sme si a vedeli sa zhodnúť na všetkom dôležitom. Nemali sme deti, pretože sme sa pred rokmi obaja dohodli, že chceme život prežiť len spolu vo dvojici. Bola to síce ona, kto s tým prišiel, ale keďže som ju naozaj miloval, súhlasil som. Urobil by som pre ňu všetko, lebo som ju skutočne miloval.

Prečítajte si: O mojej nevere sa muž dozvedel od najlepšieho kamaráta: Paradoxom je, že som ho podviedla práve s ním

Rok pred prevalením nevery sa stala v našich životoch jedna zásadná vec. Ja som mal úraz pri lyžovačke, ktorý ma odstavil na pol roka po pracovnej stránke. Bol som doma, žena bola tá, ktorá sa starala o všetko. Ale nebolo to niečo, čo by nás veľmi finančne zasiahlo. Skôr sa to začalo odrážať na našom manželskom spolunažívaní. Martina zostávala čoraz častejšie dlhšie práci, ale keďže živila domácnosť nevyčítal som jej to. Ani to, že občas sa cez víkendy vyparila na párty s kamarátkami, lebo veď po celom týždni chcela vypustiť "paru". Bol zo mňa vzorný manžel, ktorý nemal dôvod ju upodozrievať. Len čo som sa zotavil, nastúpil som do firmy a všetci mali z toho radosť. Najmä môj kolega Ondrej, ktorý bol zároveň aj našim rodinným kamarátom. Pomáhal nám počas mojej pracovnej nespôsobilosti a vôbec mi neprišlo divné, že si spolu rozumeli. 

Mohlo by vás zaujímať: Žili sme spolu osem rokov, no po našom rozchode si domov nasťahoval mesačnú známosť: Neurobte rovnakú chybu ako ja

Dvaja kohúti na smetisku

Keď som však bol schopný pracovať úplne, Martina stále trávila veľa času v práci a to mi začínalo byť podozrivé. Hlavne, keď sa začala strániť spoločných stretnutí s Ondrejom. Myslel som si najskôr, že mali medzi sebou nejaký konflikt a tak si chcú od seba oddýchnúť. Lenže bol som len naivný. Môj najlepší priateľ, kolega sa spustil s mojou ženou. Preto sa nechceli predo mnou spolu stýkať. Báli sa, že sa prezradia. Ale prezradilo ich niečo iné. Martina zostala tehotná. A i keď sme sa dohodli na niečom inom, vo výsledku som sa veľmi tešil. Celé tri mesiace mi klamala, že ja som otcom jej dieťaťa. Dokonca mi Ondrej gratuloval ako prvý a prvý to so mnou oslávil. Až to jedného dňa nevydržal a priznal sa, že mali spolu pomer. Síce len krátky, ale že má pocit, že on je otcom nášho dieťaťa. Keď som s tým konfrontoval Martinu, priznala sa. Ale bez emócii, ako by nešlo o nič vážne. Akoby to bolo niečo normálne. Pre mňa to ale bola neskutočná zrada. Neviem od koho väčšia. I keď obaja spolu už nie sú, nedokázal som sa povzniesť nad to, že ma dvaja blízki priatelia zdradii a ťahali za nos. Keby sa mi priznali skôr, možno by som to "rozchodil". Ale to klamstvo do očí ma úplne odrovnalo. A práve preto som sa rozhodol Martinu opustiť. 

Neprehliadnite: Popri mne spával aj so svojou ex: Ako muži vnímajú tento typ vzťahov?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe